Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a fiam kimenjen a szabadba?

Figyelt kérdés
16 éves és Június 15-e óta (tanév vége) egy percre sem ment ki a házból. Szó szerint egy percre se!! Egy sötétített szobában van és skypolnak + röhögnek a haverjaival. Nem hogy a szabadba nem megy ki, hanem a szobában egész nap be van sötétítve, ugyanis utálja a napfényt. Ha mondom neki, hogy menjen ki levegőre, akkor azt mondja, hogy nem akarja, hogy a hófehér arcát a nap sugarai elérjék. Már elég idegesítő! Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 22. 18:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Eleg hihetetlen sztori.
2017. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Csak nem vámpír? Egy pszichológus kéne neki! Meg egy jókora fenékberúgás. Aztán közölni vele, hogy 18 évesen, amikor elköltözik, akkor úgy gubózza be magát, ahogy akarja, de addig nincs gép, internet korlátozva. Nyugi, akkor majd kijön a szobából. Különben nyugodtan segíthet a háztartásban, talán a munka jót tesz neki.
2017. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Azt hogy bírja? Nekem fél napig nem menne. Csoda, hogy valaki szóba elegyedik vele
2017. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Internetet huzd ki, kottesd ki, zard el a kutyuket, huzd fel a redonyt...
2017. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Kapcsold le a netet, vagy ha nem lehet, akkor az áramot. Tutira előjön.
2017. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Régen én is csináltam ilyen turnékat, mikor még suliba jártam, egész nap csak kockultunk haverokkal, de már kinőttem belőle. Ha meg megtiltod neki a gépezést, csak a kapcsolatotok lesz rossz utána.
2017. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Kapcsold le az áramot. Ha kijön a szobájából hogy mi történt, széttárod a kezedet, közöd, hogy ez most neked is szarul jött ki. Aztán hagyd békén, érdekes lesz látni, mihez kezd az idővel.
2017. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Vagy vámpír, vagy vérfarkas.

Komolyra fordíva a szót: ha már úgyis gépfüggő, akkor vedd rá, hogy legyen programozó. Ugyanis ez a gyerek örökké ott fog maradni a nyakadon mamahotelesként és így nagyon nem mindegy, hogy mennyi pénzt fog tudni beleadni a közösbe. Programozói fizuból már azért egész szépen fog tudni. Sok gond nem lesz vele, csak be kell vinni a kajáját vagy rendel magának, meg néha kicsit letörlöd róla a port.

2017. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Már rég lekapcsoltam volna az áramot
2017. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
rakd ki a gépet az udvarra
2017. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!