Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti ezt engednétek a lányotoknak?

Ti ezt engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

nemrég olvastam egy ehhez hasonló kérdést és gondoltam nem rossz ötlet ha én is megkérdezem hogy ti engednétek ezt.

Szóval a lányom 13 éves..

Szereti a feketét de én nekem nem épp ez a kedvenc színem, nagyon megszeette a rockot és természetesen a grunge és az ilyen "indie" stílust is szereti, mind zenében úgy divatban. A grunge-ban képben vagyok, az indie-ben már nem anyirra szóval ha valaki almgyarázna nagyon megköszönném Hallotam hogy ez most nagyon modern lett és sokan csak divatból öltözködnek így mivel Tumblr-ön láttak amiről nem is nagyon tudom mi de nem lényges.. Szóval nemtudom meg engedjem e az ilyen ruhákat és ebbe beletartozik pl. a neccharisnya is. Mindig mondja ha öregebb esz szeretne septumot meg tetoválásokat erről sem tudom mit gondoljak.


És jön a viselkedés:

Elége szabad szelemü vagy hogy is mondjam, mindig csak kalandozni akar, éjszaka is.. Mindig kilencnér tovább akar kint maradni, az élet stílusa hát nem is tudom, kerestem pár képet amivel talán le ehetne írni szóval itt vannak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon szeret néha boldog optimista lenni de néhe mogora pesszimista és nem nagyon tudja megmagyarázni milyen, nem vol mindig ilyen "fura".. megváltozot és olyan érzésem van hogy rosszab irányba, szereti a müvészetet és nem tudom már mit engedjek neki mit nem, mit gondoljak róla és ha valakinek van ilyen téren tapasztalata adjon tanácsot mert egybként ahozz képes hogy ilyen fiatal nagyon okos, de már nem értem őtet..

42/N



2017. aug. 18. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Kamasz, ezért kísérletezik más öltözékkel, más zenével. De a legfontosabb, hogy más legyen, mint a szülei. Ezek miatt ne aggódnék, de legyen egy határ, amit nem léphet át. Pl. alkohol, cigaretta. 9-nél tovább ne engedd, hogy kint legyen, sőt, már az is elég kései, inkább 8-as mondanék. Figyelj oda, kikkel barátkozik, mit csinálnak.
2017. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Te nem az anya vagy, hanem a gyerek. De egynek jó volt a próbálkozás. Kicsit túltoltad az indie-s résznél meg pár helyen ordít róla a gyerekek egocentrikus kis világa.


Engedném, hogy abban járjon, amiben akar, amíg az időjárásnak megfelelően öltözik és nem lóg ki a micsodája a rugából. Neki kell tetsszen a színe, nem engem akar beleöltöztetni, nem?


Hogy mikorra kell hazajönni, ez függ a környéktől, társaságától is, ezt nem tudom megmondani.

2017. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Sőt, szerintem pont ugyanaz vagy, aki azt a korábbi kérdést kiírta. Stílus egy az egyben egyezik.
2017. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem csak az a bajom az egésszel, hogy ilyen idióta pózokban, eltakart fejekkel, Tini Ninja teknőcöket megszégyenítő módon fényképezkedtek. Ez mire jó? Nem vicces, nem vagány, nem csinos, nem klassz, semmi. Régen mindenkiről csak mosolygós fotók készültek. Rólatok mi lesz az igazi, valódi, kézzel fogható albumokban? Ha nincs olyanod, akkor flegma válasz helyett menj és szerezz be egyet. Biztos vagyok benne, hogy Te is örömmel nézegeted Nagymamád albumait. Ezen gondolkozz el, a többi mehet..
2017. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az elsőnek anyitt szeretnék mondani hogy, két legjobb barátnője van és hát mit is mondjak, róla egyszerüen látni hogy nem csak velük akar barátkozni hanem pl. fiúkal is és a cigaretta aról fogamam sincs próbálta e valaha de remélem nem, azért köszönöm a választ
2017. aug. 18. 22:22
 6/17 A kérdező kommentje:
A másodiknak, nem én vagyok a gyerek csak azt írtam le amit a lányom mesélt eről, mivel ahogy írtam nem nagyon értek ehhez, és szerencsére nincs kint mindene, emiat legalább nem kell aggódnom.
2017. aug. 18. 22:24
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 15 evesen lett septumom es ra egy evvel kesobb tetovalasom. Igaz se nem az indie se nem a grunge miatt de nekem a tetkom nagyon szemelyes lett ezert is engedte meg anya. Es mindig azt mondta had kiserletezzek, ha megtalalom onmagam ahol jol erzem magam akkor o is boldog lesz :)

Rengeteg stilusvaltason atmentem mar en is , mire megtalaltam igy onmagamat, volt hogy cikiztek erte de ez kellett ahoz hogy az legyek aki ma vagyok :)

2017. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Blablabla. Neked semmit se engednék az anyád helyében, mert még ahhoz is gyerek vagy, hogy egy anonim oldalon ki merd írni a kérdésed úgy, hogy nem kamuzod a saját anyádnak magad.

Bizonygathatod, de a stílus árulkodik.

2017. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem hogy miért kell idétlen pózokban fényképezkedni a városban. A Nirvanás póló meg szerintem viccnek is rossz.
2017. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Figyelj en 16 vagyok amikor 13-14 voltam en is ilyen voltam bar en fiu vagyok de en is szakadt nadragban es elegge szabad szellemuen oltozgodtem nem akarlak elszomoritani de a cigit mar tuti hogy probalta addig nem is baj csak ne szokjon ra tetkot csak 17 evesen szerintem a ruhak meg a rock...majd elmulik ugyanilyen voltam mint elmeselted sot en meg rosszabb egesz nap a szobamban voltam es kepeztem ha meg nem azt akkor meg csak aludni jottem haza este ne nagyon engedd el...sok a féreg en egyszer voltam akkor is majdnem leszurtam egy gyereket mert meg akart verni...csak ugy hat a csajokat ezek a faszok megeroszakolni akarjak szoval ez termeszetes de nem kell mindent megengedni neki.
2017. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!