Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti tiltanátok a lányoto...

Szülők ti tiltanátok a lányotokat egy biztos boldog kapcsolattól?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja együtt vagyok a 17éves barátnőmmel ennyi idő után eldöntöttük hogy bemutat a szüleinek, hát nem fogadták túl jól és most tiltják tőlem 32éves vagyok és csak a korom miatt teszik.

Ti is ezt tennétek nem szeretnétek hogy a lányotok boldog legyen?


2017. aug. 25. 18:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
nyílván ő még kislány, te meg már egy javában felnőtt férfi. én is így lennék a helyükben, mondom ezt úgy hogy én is 17 évesen találkoztam a férjemmel, aki 9 évvel idősebb tőlem. több idő kell ilyen esetben arra, hogy bízzanak benned. 2,5 hónap nagyon nagyon kevés idő. majd ha már 1-1,5-2 éve lesztek együtt, akkor majd elfogadják a kapcsolatot. de addig teljesen jogosan aggódnak.
2017. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Remelem ez troll kerdes.
2017. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Igen, azt tenném. Cseppet sem normális ebben az életkorban ennyi korkülönbség. Te már felnőtt ember vagy, gondolom felnőtt élet-ritmussal, célokkal...stb, ő pedig egy gimnazista, tini lány, aki még csak tervezi az életet.
2017. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%

32 évesen egyáltalán hogy jut eszébe valakinek 17 éves lányokat hajkurászni?

Egyértelműen tiltanám én is. És még kapnál egy maflást is tőlem, ha az én lányommal kezdenél ki.

2017. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
nyilvánvalóan én is tiltanám. túl idős vagy hozzá, ez nem egy egészséges kapcsolat. túlságosan tapasztalatlan és fiatal hozzád képest és őszintén megmondom, hogy ha egy 30+ férfi egy még nem is nagykorú (!) lánnyal kezd, ott a faszinál nincs rendben valami. ha minden rendben lenne veled, akkor a saját korosztályodban keresnél barátnőt, és nem pedoznál itt egy tizenéves kislánnyal.
2017. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
A boldog kapcsolattól nem tiltanám, de egy 32 éves, talán pedofil, de mindenképpen lúzer csávotól, aki nem tud a saját korosztályból barátnőt szerezni, mert nyilván nem tud nyújtani semmit abból, ami egy harmincas nőnek kell, na az ilyentől biztosan tiltanám.
2017. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem úgy gondolják, hogy ez egy biztos boldog kapcsolat, hanem, hogy egy felnőtt férfi ki akarja használni a kislányukat.
2017. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem tiltanám, nincs értelme, de nem akarnálak látni.


Milyen szerencsétlenség vagy hogy majdem gyereklányokat tudsz csak felcsípni?

2017. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
26%
Nagyon nem értem az ilyen szülőket... Ha a lány boldog szereti a férfit had dőntse már el hogy kivel akar lenni... Gondolom nem lehetet egyszerű a szülők elé állni és elmondani ezt a kapcsolatot és most meg eltiltják attól akit szeret? Hát akkor majd most titkolni fogja és örülhetnek ha nem lép le a csávóhoz ha komoly a kapcsolat! Neked meg tarts ki mellette sok kitartást és boldogságot nektek
2017. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarják a kislányukat összekaparni a padlóról amikor már sokat döngetted és frissebb husira vágysz.
2017. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!