Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz, hogy 18 évesen rózsaszín...

Gáz, hogy 18 évesen rózsaszín a szobám? 18/l

Figyelt kérdés
Illetve a fal rózsaszínes/lilás.Az ágyneműm rózsaszín.Ez a kedvenc színem.A ruháim mondjuk egyáltalán nem rózsaszínek.Szóval csak a szobám az.
2017. szept. 9. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem. Ha jol erzed magad benne, plane nem az :)
2017. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem az. Nincs életkorhoz kötötten gáz szín. Lakberendezésben pláne nem. De ruhában sem lenne az.


Az a felnőttség, hogy erre rájössz.

2017. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2017. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nekem is a kedvenc színem, még a férjemmel közös hálószobánk is rózsaszín-szürke, pedig nem vagyok már 18 :) Egyébként 14 éves korom óta az összes szobám rózsaszín volt.
2017. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

36 eves vagyok, kedvenc szinem a rozsaszin, sok rozsaszin dolog van a hazban.

Sot fiam van, de van rizsaszin fiu ruhaja, sot a kulacsa is rozsaszin :)

( meg baba ugyhogy nem szol bele )

2017. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
21 vagyok, rózsaszín a szobánk (a fiam is a mi szobánkban alszik), sőt a fiamnak is vannak rózsaszín cuccai. Nem értem miért lenne ciki.
2017. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne gáz? Attól, hogy valaki felnő, nem kötelező az élénk színek helyett kizárólag bézs, sárga, barna meg bordó színekre festeni mindent, csak mert az a megszokott.
2017. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az!

Már azért se,mert így nem vagy tömeg:)

Eddig nekem is a szürke,bordó,bézs volt a kedvencem,de most nagyon tetszik a világoslila,sötét rózsaszín

2017. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, egyáltalán nem gáz. Nekem is a rózsaszín a kedvenc színem, rengeteg cuccom rózsaszín mert általában a rózsaszín dolgok tetszenek legjobban. A szobám pont nem, az barna, de az ágynemű, függöny, dekoráció az rózsaszín, valamint a ruháim és kiegészítőim nagy része is. Én sosem éreztem ezt gáznak, ugyanolyan szín mint a többi, nekem tetszik és jól is áll, szóval szerintem semmi probléma nincsen vele. 18/L
2017. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz. Inkabb az a szanalmas es gyerekes,ha valaki emiatt nezi le a masikat.
2017. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!