Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a lányotoknak...

Ti engednétek a lányotoknak hogy melltartót hordjon?

Figyelt kérdés
A lányom már hord melltartót 75/Bset és az unokahugával nagyon jó a kapcsolata (lányom 14 unokatesoja 12,5) megkérdezte tőle a kislány hogy a kinőtt melltartójit neki adja e mert neki anyukája nem engedi hogy hordjon...lányom odaadta és miután a keresztlányom hazament megkérdezte tőlem hogy jó ötlet volt e nem lesz e mérges a lány anyukája. Szerintetek jó ötlet volt? A kislánxnak tényleg átütott már a melle a pólón de nem nagyon nagy még neki 70/As merevito nelkuli vekonyszivacsos gyerekmelltartot kapott amit alányo, alig hordot mert gyprsan kinőtte szinte teljesen új....megutálhat minket ezért a keresztlányom anyja?

2017. szept. 16. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem hogy megharagudna. A probléma az, hogy a kislányt zavarta hogy nem volt melltartója, szólt az anyjának de az valamiért nem ment el venni vele. Melltartó helyett ilyen korban lehet hordani toppot is, nem fog átütni a pólón, és kényelmes is. Lehet az anyja még talán túl korainak gondolja a melltartót, bár egy-két toppot vehetne.

Őszintén szólva én nem is emlékszem, hogy mikor kaptam meg az első melltartóm, de szerintem én is olyan 11-12 lehettem. Előtte én is toppot hordtam, bár aztán ahogy nőttek a melleim, már nem volt elég az se. Most járok E-s kosárnál, 15 vagyok jelenleg.

Egy kislánynál szerintem fontos az első melltartóvásárlás, mert azt érzi ilyenkor, hogy egy kicsit felnőttebb lett. Ez is beletartozik az életbe, de előbb-utóbb ha az anyja nem megy el vele, vagy elmegy egyedül, vagy megkéri kíséretnek az egyik barátnőjét. Baromi megalázó az, főleg ilyen korban amikor az iskolában testnevelés órán átüt, vagy esetleg pattog, nem is beszélve arról hogy nagyon kényelmetlen. Remélem, hogy a lány anyja előbb-utóbb rájön erre :/

2017. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A probléma az h a lány anyukája nem szereti a melltartókat mert szerinte az kényelmetlen a topp meg pénzkidobás mert az ugyanugy vekony az anyuka szerint egy vekony topja van a kislánynak amit csak unneplo ala vehet fel egyebkent nem de mar azon is atut neki szerencsetlen anelkul meg... a lány anyukájának nincs nagy melle kb csak egy kicsivel nagyobb mimt a kislányé és ő is csak akkorhord ha elmegy otthonról szerinte ez lassan 13 évesen még felesleges mert neki még nem vllt semmije ilyenkor de a kislánynak mar latszik hogy nő valoszinu akkor nem az anyjatol orokolte es mivel szerinte kenyel,etlen es felnotteknek valo a 13 eves lanyanak felesleges es ne foglalkozzon azzal ha masok rohognek rajta
2017. szept. 16. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, elég érdekes a mentalitása annak a nőnek. Ha ő nem hord melltartót, akkor a lánya se hordjon. Hát, mondjuk az felháborító, hogy azt mondja a lányának hogy ne foglalkozzon a csúfolódással, komolyan, gyakorlatilag miatta érzi magát rosszul a lánya, de ő azt mondja, hogy ne foglalkozzon vele.
2017. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A kislány anyja simán kivághatja az ajándék melltartót, ha szerinte nincs szüksége rá a gyereknek. Lehet, kapsz tőle egy felháborodott telefont.

De lehet, nem foglalkozik az egésszel.

2017. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Micsoda idióta anyák vannak. Az nem gáz, hogy a fél iskola a lánya mellbimboját bámulja? Topból is van bélelt, legalább olyat vehetne.
2017. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan nem értem az ilyen anyákat,akik szarnak arra hogy a gyereknek mi a jó. Az ilyenek tiltják később a szörtelenítést is. Szegény kislány.
2017. szept. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt úgy intézném, hogy felhívnám a sógornőmet és elmondanám neki, hogy mi történt. Megpróbálnám megértetni vele, hogy mennyire zavarja a lányát, hogy nem engedi neki a melltartót, de a végső döntés az anyáé, amit pedig tiszteletben tartanék. Nagyon kényes dolog beleavatkozni más nevelési módszerébe.
2017. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

Foglaljuk össze: a gyerek anyjának nincs melle és azt gondolja, hogy ekkorára nem kell melltartó, mert nem üt át, nem lóg, nem fáj.

A gyereknek még akkora sincs mint az anyjának.

Miért kéne arra bármi is?

Majd ha nagyobb lesz, mint az anyjának, elmennek vásárolni. Egy AA/A-ra a top is bőven sok.

2017. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen engedném , mert nem divatból hordjuk hanem mert ha van egy kicsi is akkor illik hordani nem ugy mint trampliéknál. Mar boccs a kifejezésért.:)

En 13 evesen nagyon picike mellemre kaptam egy melltartó szeru toppot. :) nagyon szerettem ! Epphogy volt cicim de anyu vett 2 dbot nekem h ne erezzem magam rosszul. Mert sok osztalytarsamnak mar volt nagyobb..

2017. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Hát azt nem tudom, hogy megutálhat-e, metz nem ismerem őt, de neki kell a kislánnyak közösen eldönteni, hogy kell-e melltartó. Vegyetek neki esetleg topot, ha anyuka csak a költség miatt nem vesz.
2017. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!