Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek? Kollégium...

Ti mit tennétek? Kollégium váltás?

Figyelt kérdés

Már 2.éve vagyok ebbe a koliba. Tavaly évvége felé már nem éreztem jól magam. Úgy érzem nem ide tartozok.

Tavalyhoz képest szigorodtak a szabályok ami szerintem már sok vagyis nekem. Nem tudok normálisan felkészülni másnapra mert gyakran kötelező program van tanulás időben, gyakran vannak a szobánkban mások, az egyik szobatársam egyántalán nem tanul a másik este (7-8 után), nem lehet délutánonként aludni pedig csak 1 órát szeretnék...(nevelő azt mondta ha nem tetszik hazalehet költözni)

A lényeg hogy sokszor kérek kimenőt csakhogy ne legyek bent. Ma is gyomorideggel megyek vissza :(

Gondolkoztam hogy bejárós lennék. 5-kor kellene kelnem, ha 7 órám van fél 5-re érnék haza, ha 8 akkor negyed 6-kor. Anya nem engedi mert fáradt lennék, gondoskodnia kéne mindennap hogy legyen kajám, illetve nem hagynám pihenni...

Gondolkoztam a koliváltáson de anya szerint ott se lenne jobb...

Mit tegyek? Anya azt mondta elbeszélget az igazgatóval de nem tudom hogy jobb-e lenne mert nagyon szeret intézkedni és félek én lennék az akit az anyja mindig megvéd :/

17L


2017. szept. 24. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Konyorogd ki a kolivaltast

Egyreszt, bocsi hogy ezt mondom, de anyudtol baromira nem fair ez a viselkedes.

Vallalta, hogy felnevel, de gondoskodni a napi kajasrol mar óne kategoria

Meg hogy nem hagynad pihenni?

Nevetseges.

Beszeld le z igazgatoval valo talalkozasrol, es vedd ra, hogy keressetek masik kolit

Sokkal jobb biztos nem lesz, de talan megertobb emberek lesznek korulotted, akiknek nevelokent nem az a valaszuk az alvashianyodra, hogy akkor haza lehet koltozni.

2017. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már néztem is masik kolit (már tavaly). Az a különbség hogy az fiú-lány koli, amibe most vagyok az csak lány. 2 hév, 5 metró megálló. Ahova most járok 6 buszmegálló a sulitól. Ott is csak az ebédet kell fizetni.
2017. szept. 24. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kolit keress ahol intelligensek a nevelők. Milyen jogon pofáznak bele abba hogy mikor alszol?
2017. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ha szobatársak miatt nem tudsz aludni, vegyél füldugót gyógyszertárban 60-100 forint és jó néhány hónapig.


Engem soha nem zavart, de vannak akiknek hozzá kell szokni.


Értem hogy ez nem teljes megoldás, de egyel kevesebb probléma, legalább kialudni kitudod magad.

2017. okt. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!