Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog ha az anyám...

Normális dolog ha az anyám ettől elkezd flegmázni?

Figyelt kérdés
Ha ma itthonmaradtam az iskolából mert sok tanulnivaló összegyűlt és inkább tanultam a következő napokra. Ma úgyse maradtam le semmi fontosról, gondoltam inkább tanulnék. Tudom nem túl szép dolog hiányozni az iskolából, de ettől függetlenül ezen minek flegmáznia az anyámnak? Jó cél érdekében hiányoztam egy napot, nem lógok állandóan meg ilyenek
2017. szept. 26. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Normális, az iskolaidőn kívül kellene tanulnod az óráidra, én is kiakadnék rád, de meg se engedtem volna, hogy hiányozz.
2017. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Es ezt hogy gondoltad? Ki igazolja? Ott a hetvege meg a delutan.. ha olyan hu de nagy streber vagy le se maradtal volna.😂
2017. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a baja, hogy kihagytál egy napot, hanem az, hogy nem beszélted meg vele.
2017. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Megértem anyádat
2017. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Megengedte, hgy hiányozz? Ha nem, én a helyében le se igazolnám. Amúgy is, fél ötkor simán lehet tanulni gyakorizás helyett. Akkor minek is maradtál otthon?
2017. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy szerintem túlélte nélküled az az épület. Én is sokszor maradtam otthon tanulni semmi gáz evvel. (mellékes kérdés, csak érdekel, hogy ki igazolja? orvos, anyukád, of, egyéb ismerős?)
2017. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes lenne leülni és átgondolni a sulival kapcsolatos teendőidet, mert bármennyire is vannak leterhelve a diákok manapság, azért én kétlem, hogy 3 hét alatt ennyire lemaradtál volna.
2017. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ADJ NEKI EGY FELEST ATTÓL JOBBAN LESZ
2017. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!