Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon leégttem ma magam, mit...

Nagyon leégttem ma magam, mit csináljak? Veletek történt már ilyen ciki dolog? 13/L

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem le a suliban a lépcsőn két barátnőmmel, és az egyikük épp mesélt valamit. Én felé néztem, rá figyeltem, miközben jött velem szemben a lépcsőn egy tanárnő. Hát...nem vettem észre, és majdnem nekimentem. Kb 1 centire voltam tőle, és olyan gáz volt. Utána elég idegesnek tűnt. Egy elég szigorú tanárról van szó, és holnap lesz is vele órám. Annyira szégyellem magam, de nem tudok mit csinálni, ha egyszer megtörtént. Mit tegyek? Legjobban a holnapi órától félek! :(

2015. szept. 30. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
bárcsak ez lett volna a legnagyobb égésem a suliban :(
2015. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Jó, biztos vannak ennél durvábbak, de ez most annyira rossz érzés.

Veled mi volt? Ha nem szeretnéd, tiszteletben tartom, de megköszönném, ha leírnád. Most kicsit 'megnyugtató' lenne, ha olvasnám, hogy másokkal is történtek ciki dolgok.

2015. szept. 30. 17:19
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

volt olyan hogy kinéztem az ablakon az udvarra szünetbe, alá volt írva krétával hogy hülye, és konkrétan az egész udvar rajtam röhögött én meg nem értettem min :D


aztán mikor kamasz voltam, piálásból adódóan voltak baromi nagy égéseim...főként piálás és faszizás...szóval ami veled volt az semmi hidd el.

2015. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem. ILYEN "ciki" dolog nem történt. Ennél sokkal nagyobb viszont annál több. 48 évesen hidd el, már a "ciki" szót sem fogod használni, ellenben érhetnek addig olyan negatív dolgok, hogy örülni fogsz, ha nem döglesz bele az életbe..

Erre a leírt dologra pedig emlékezni sem fogsz.

Úgyhogy jobb, ha edződsz a felnőttkorra.

2015. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Ebben mi a ciki? Nem mentél neki... semmi nem történt.
2015. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne izgulj, ez nem is gáz.
2015. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
93%
Velem az volt,hogy az egyik tanáromat hangosan szidtam az osztályban, erre az adott tanár meg belépett a terembe. Hát majd be**rtam amikor megláttam.
2015. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Én 12-18ig csak égtem :D

Egy ilyen esemény után úgy éreztem volna, hogy jó napom volt.


Bezzeg, mikor az apró helyett tampont tettem a kisbolt pultjára, hogy fizetek, vagy amikor letapiztam a mögöttem álló srácot a buszon a sliccénél, mert a táskám csatját kerestem, vagy amikor baromi nagy lendülettel arcra estem teljes testhosszal a számomra szimpatikus srác előtt, vagy amikor leburultam fél emeletet a lépcsőn, mert megbotlottam és a szemközti fal állított csak meg, stb. Azok voltak a kemény idők :))))

2015. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, remélem nem lesz semmi komoly holnap kémián.
2015. szept. 30. 18:58
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Messze van ez a cikitől:-)

Saját sztori: Harmadikos gimisek voltunk, a barátnőm komolyan bepasizott. Csakhogy nem mert óvszert venni. Én meg bátor szűzlányként felajánlottam, hogy majd én a kasszához viszem. A csajszi nem akarta ezt gyakran előadni, úgyhogy bedobott a kosárba egy 12-es gigacsomag gumit, és felszívódott. Én meg nagy magabiztosan kicsaptam a szalagra, aztán észrevettem, hogy pont a vénlány ofőnk áll a hátam mögött.

Na az ciki volt:-)

2015. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!