Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történne ha éjjel a házunk...

Mi történne ha éjjel a házunk előtti játszótéren "bandázó" részeg 14-16 évesekre ráhívnám a rendőröket? Péntek és szombat éjjel is hétről hétre ide jár egy nagyobb 14-16 éves fiúkból álló banda akik itt "szórakoznak".

Figyelt kérdés

Milyen indokkal hívatnám ki a rendőröket? Mert zavarnak hogy mindig itt vannak.

Mondjuk nem túl hangosak, és nem is randalíroznak.



2017. okt. 15. 14:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

7es! A kérdező azt írta nem hangosak nem rongálnak.

Magyarul csak kötekedni akar.

2017. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Elsőre egyébként is az a normális (szerintem) ha szólsz nekik, hogy hagyják abba, ami zavar. Gondolj már bele, hogy Te normálisan ott iszogatsz a társaiddal és egyszer csak megérkeznek rád a rendőrök, baromira meg fognak ijedni. De neked nincs is miért szólnod, hiszen semmi rosszat nem csinálnak. Ne haragudj, de nincs jobb dolgod? A fiad nem ezért fog inni, vagy nem inni, hanem amiatt, amit tőled tanult. Nem értelek.
2017. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
7-es vagyok. Akkor meg nem értem mi a bajod velük. Azt hittem valami rosszat csinálnak ott, de csak a te szemed szúrják.
2017. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is a gyerekeknek szólj, hogy menjenek máshová.
2017. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
kussban ülnek és beszélgetnek, nem szemetelnek, téged semmiben nem zavarnak akkor mi a bánat a bajod?...
2017. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Csak azért elvitetnél a zsarukkal egy gyerektársaságot, mert nehogy szegény fiad rossz példát lásson? Hát nem ézrzed, mekkora hülyeséget írtál ki? Képes lennél a falut magadra haragítani, mert békés társaságra ráküldted a rendőröket?
2017. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
9%
Az ivás elég indok. Kiskorúnak nem legális alkoholt fogyasztani. Az ilyen primitív társaság meg is érdemli a rendőrt, akiknek szórakozás, buli = piálás.
2017. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

Először próbálj velük értelmesen beszélni, hogy van egy kisgyereked, aki olyankor már aludna, és szeretnéd ha másik helyet keresnének, esetleg te is ajánlhatsz nekik egy-kettőt.

16 évesen nyaranta mi is kiültünk a barátaimmal egy-egy sörrel, és nevetgéltünk, de mikor jött egy nő, és mondta hogy pici babája van, rögtön, magunktól kerestünk másik helyet hogy ne zavarjuk. Attól hogy valaki fiatal, még nem biztos hogy bunkó is. Te is írod hogy alapból nincs is velük baj.

2017. okt. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
78%

Kérdező, te vagy a szánalmas!


Mi írja elő, hogy éjszaka tilos a parkot, játszóteret használni pl. beszélgetésre?

Nem okoznak benne kárt.



Az fáj, hogy fiatalok és jól érzik magukat?


Szerencsétlen gyerekedet sajnálom.


Gondolom milyen "barátai" lehetnek majd melletted, ha egyáltalán lehetnek és milyen programjai lehetnek majd.



Mi fáj neked? Hogy nem vagy fiatal? Vagy hogy mások jól érzik magukat és nem kis szentek, hanem fiatalok?



Amit leírtál az bőven a normális fiatalok kategória.


Azzal mindent elmondtál, hogy a bajod pusztán annyi, hogy zavar téged, hogy ott vannak.



Te vagy a taszító.



És nem, már nem vagyok 14-16 éves, hanem a duplája.

2017. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
12%
Jászótéren eleve tilos dohányozni, alkoholt fogyasztani, felnőtteknek is, gyerkekenek meg mindenhol, úgyhogy a 'mi fáj' jellegű érvek elég gyengék.
2017. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!