Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Mit tegyek? A...

Mit csináljak? Mit tegyek? A 70 A az nagyobb a 60 AA nal igaz?

Figyelt kérdés
A top meretem 60 AA. A 11 eves uncsim 70 A meretet hord de nem nagyobb a melle az enyemnel. Kicsit szorit engem ez neha de felek 70 A méretet venni mert lehet nagy lesz..mit tegyek?

2017. aug. 24. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hol szorít. Ha a melled alatt, akkor nagyobb számút kell venned. Ha a melledet szorítja, akkor nagyobb kosár (A méretű) kell.
2017. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azthiszem
2017. aug. 24. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek hordod?


Ha mindenhol szorít, vegyél 65 At.


Egyébként a 60as a melled alatt mért körfogat, ez tökjó, azt jelenti vékonyabb vagy a 11 éves csajnál, keskenyebb a hátad.


Az AA kosárnál picit nagyobb az A, szerintem kitöltöd, főleg, ha pushupos.


Egy 60 AAs mell egyébként pont akkora, mint egy 70 As. A nagyobb melle az ő testén elveszik, neked pedig a kisebb melled tűnik nagyobbnak az apróbb testeden.


Látványra hasonlóak.

2017. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem muszáj megvenni egyből a melltartót. Bemész a próbafülkébe, felpróbálgatod és választasz.
2017. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, olyan helyen vedd meg, ahol fel lehet próbálni. A fazontól is függhet, hogy melyik méret lehet jó.

(Mindenki felpróbálja őket, nincs miért aggódnod.)

2017. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádtól nem tudsz segítséget kérni? Ő biztosan elkísér és közösen tudtok választani.

Mivel biztosan keskeny még a hátad, próbálj ilyen gyerekmelltartókat keresni, az is szivacsos, csak általában nem merevítős, kényelmesebb. (pl. C&A-ban, vagy akár Tescoban, Auchanban is lehet kapni, ha van ilyen nagyobb bolt nálatok a közelben.) Meg persze szivacs nélküli is van, ha olyat szeretnél. Mindenképpen próbáld fel, mert gyártótól, fazontól függ, nagyok az eltérések.

2017. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szám a körfogat, a betű a kosárméret.

Ha szorít, vegyél újat. Menj el a plázába, vagy akár csak a Tescoba és próbálgasd. A 65A szerintem jó lesz, az nem sokkal nagyobb. Nem ciki felpróbálni, a nadrágot is felpróbálod, mielőtt kifizeted.


Egyébként meg ne zavarjon, ha valakinek nagyobb a melle, még akkor se, ha fiatalabb. 20 leszek és még mindig A kosaras melltartót hordok, már ha hordok. Lehet nem állnak jól a cicikitevős felsők meg nincs homokóra alakom, de nem fáj a hátam és felvehetem a merevítés nélküli, csinos kis bralette-ket teljesen nyugodtan.

2017. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!