Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülök mit szóltak ha a...

Szülök mit szóltak ha a gyereket elmenni az orvoshoz magát kiíratni?

Figyelt kérdés
be kamuzna mindent hogy beteg

2017. márc. 3. 20:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

Szomoru lennék hogy a gyerekem kérdezni is csak iluminált állapotban tud.


Kb meghasadna a szivem szindromám lenne hogy igy süllyed a gyerekem.

Másodkörben probálnék bekeményiteni, hátha ember lesz belőle.

De ki tudja talán a lógásai mégis kicsapással fognak járni és egy senki lesz.

Hát ez borzalom.

2017. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Első te teljesen hülye vagy szívből remélem nincs gyereked...

Hát bekamuzni betegségeket ne kamuzzon egyébként nekem is van egy 17 éves fiam nagyon jó fej háziorvossal simán kiírja a semmiért egy hétre. Bár nem bekamuzik minden szart hanem szimplán megmondja h ****** ***** tanárok és pihenni akar 1 hetet.

Szóval avval semmi bajom ha kiíratja magát de ne kamuzzon dokinak hülyeséget.

2017. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%

2. se semmi :( partolja az iskolakerulest meg logast mert a gyereke szerint a tanarok ............-k es "pihenni akar".


Inkabb csinaltatok volna mindketten kisszeket..

2017. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%

A hülye az te vagy.

A kérdésből teljesen az jön le, hogy itt egy részeg tini, aki hétfőn se menne suliba.

2017. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ egyszeri alkalom vagy rendszeres. Egyszer egyszer mindenki megcsinálja.
2017. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Szomorú lennék, hogy ilyen lógós, ráadásul hazug gyereket neveltem. Igazán nagy szégyen lenne.
2017. márc. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%

2!


A te gyerekedbol ilyen hozzá állással max kozmunkas lesz. Ha lánynak születik, már potyogtatott volna egy gyereket is.


Nevelem a gyerekemet, tudja, hogy az ő dolga a tanulás, így nem jut eszébe ilyen.képzeld, 13 éves, pár hónapja szorolapokat hord ki, jogy tobb Legyen a zsebpénze. Akkor is megy, amikor hideg van, vagy ömlik az eső, mert már ennyi idősebb is tisztában van vele, hogy mint a felelősség

2017. márc. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy a gyereked illegál8san dolgozik 13 évesen, még nem vagy jobb anya. Attól pedig ha egyszer kétszer szimulál és lóg nem lesz lezüllött ember. Én is tettem ilyet anno, még is 2 diplomám, szuper munkám és családom lett.
2017. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

Nem dolgozik illegálisan. Honnan szeded ezt? Nem Magyarországon élek, itt 13 éves kortól hordhat ki szorolapot.

Nagyszerű, hogy van diplomad.Igaz, az nem jelenti egyértelműen azt, hogy értelmes vagy, simán lehet, hogy csak hogy tudsz magolni. Az ertekrendedet se mutatja, hiszen mennyi diplomás ember van, aki lop, csal hazudik. Te magad is hazudtal, ha logtal. De a te dolgod. Én nem vagyok ilyen mint te és a gyerekem se lesz ilyen.

2017. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Azt, hogy jóeszű, okos gyerek. Nem csak úgy ellógja a sulit aztán huppsz, lett egy csomó igazolatlan órája, hanem törvényesen(!) szerez magának igazolást, nem hamisítja, hanem bemegy az orvoshoz és kér tőle. Ilyen egy okos, életrevaló kölyök!


Azt meg végképp nem értem, miért kell ezt olyan égbekiáltó bűnként kezelni. Mégis kinek árt azzal, hogy szerez magának egy hétre igazolást? Na, kinek? Senkinek!

2017. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!