Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szoktassam le a fing...

Hogyan szoktassam le a fing legyezéséről?

Figyelt kérdés
Két nagy fiamat nevelem egyedül. Egyszer rajtakaptam a kisebbiket (13 éves), hogy a pukiját legyezi saját arca felé (ő nem vett észre). Aztán ez egyre gyakoribb jelenség lett. Tudom, hogy a kamasz fiúknál az természetes dolog, hogy a finggal viccelődnek, kérkednek, de ez úgy gondolom túlmegy egy határon és beteges. Hogyan mondjam meg neki, hogy ez nem helyes, és, hogy észrevettem ezt a fura viselkedését? Nem akarom a bátyját sem belekeverni, kicikizné, és ezzel csak kínos helyzetbe hoznám őt a barátai előtt.

2015. márc. 20. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy.
2015. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy szereti a sajátja szagát. :D
2015. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Csináld Te is:)


.....majd kinövi

2015. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Kamu.
2015. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát ezen jót röhögtem :D
2015. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Most mi a baj ezzel, néha napján mindenki bele slukkol egyet a saját fingjába kíváncsiságból. xd
2015. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
ez tök normális dolog szerintem :D
2015. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

:D :D ezen most jót derültem..


Szerintem nem beteges amúgy, esetleg kérdezd meg finoman, hogy miért teszi ezt, vagy legalábbis tereld rá valahogy, hogy lehetőleg közösségben kerülje el az ilyen cselekvést, mert más is észreveheti, mint ahogy te is észrevetted, és kellemetlen helyzetbe hozhatja magát...szerintem le fog szokni róla.

2015. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális dolog egyébként. Evolúciós oka van, a fing rendellenes szaga különböző egészségügyi problémákra utalhat.


Ha megnézed, a legtöbb állat is megszagolja a saját fingját, székletét. Ezzel az ember sincs másképp. Esetleg beleverték gyerekkorában, hogy ilyet nem illik csinálni, pláne társaságban. De azért szerintem senki nem menekül a saját fingja elől.


Mondd meg neki, hogy ne csináljon ilyet társaságban. De egyébként kizártnak tartom, hogy bárki is cikizné emiatt.

2015. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer annyi vagyok, de rendszeresen belefingok a kádba és megszagolom a bugyborékokat.
2015. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!