Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 6 napja kórházba vagyok, a...

6 napja kórházba vagyok, a barátom bulizik. Ez normális?

Figyelt kérdés
hozzáteszem,csak egyik nap látogatott meg,akkor is 10percre.. pedig itt van a szomszédba
2017. okt. 31. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

persze, hogy normális - csak a 'volt' szócska hiányzik a "barátom" elől

Jobbulást, mielőbbi gyógyulást!

2017. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mi bajod van? És kikkel bulizik?
2017. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez egyáltalán nem normális dolog.

Én nem tudnék ennyire nemtörődöm lenni.

25/F

2017. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Semmi esetre sem normális, de attól is függ mennyi idős vagy.

Ha 15 elfogadható valamenniyre, ha 25 nem.

2017. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy bulizik még normális lenne de hogy nem látogat, az nem.
2017. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem se baj hogy bulizik. Persze attol fugg mi bajod...bar olyan komoly nem lehet ha gyikezel. Hala az egnek, hogy nem az intenziven fekszel eletveszelyben, gobdolom akkor neki se lenne kedve bulizni. Hogy nem latogat az viszont durva...korhazon kivul ia fura lenne ha 6 napig nem akarna velem talalkozni...nem hogy akkor mikor tudja hogy a korhazba megesz az unalom. Egyebkent volt par ilyen baratom aki hetente egyszer ohajtott latni....egyikkel se huztuk egy honapnal tovabb
2017. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem túl kecsegtető jelek ezek…

Nem akarlak elkeseríteni, de réges-régen az első barátom akkor csalt meg, mikor épp kórházban feküdtem. Persze akkor rémes érzés volt, viszont most már úgy látom, jobb is, hogy így történt, mert nyilván előbb-utóbb megtette volna egyébként is, így legalább hamar kiderült, hogy nem kell együtt lennünk.

2017. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
és ezek a "férfiak" kapnak meg mindenkit, aki meg ott ülne éjt nappallá téve az ágyad mellet az meg ülhet otthon egyedül
2017. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pfú, szerintem a kedvesemet haza kellene rugdosnom éjszakára, mert állandóan velem lenne.


Nem normális, de te választottad - én egyébként szakítanék vele, ha legközelebb jön.

2017. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!