Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez az érzés? Én...

Normális ez az érzés? Én inkább kórházba akarok kerülni, vagy újra kisbaba lennék?

Figyelt kérdés
Nem akarok ennyi idős lenni,mint most szörnyű. Újra kisbaba szeretnék lenni,normális szerető családban. Engem szerintem nem szerettek itthon. Szeretném,hogy valaki megszeretgessen és megneveljen. Kövér vagy,akaratgyenge stb szóval nem megy az élet nem akarok tanulni se meg semmi. Elég nagy bajba leszek így.. 19/L Tudjátok kire hasonlítok? Arra a youtube-os gyerekre,valamilyen Krisztián azt hiszem Molnár
2015. márc. 11. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Nődd ki vagy vetkőzd le lelki problémáid ha egy normális ember akarsz lenni.

2015. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...
2015. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2015. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez normális. Kiskorodban nem szerettek, ezért most olyan világba vágysz, ahol téged gondoznak, szeretnek, vigyáznak rád. Önmagadról csak rosszat mondtál, amit gondolom a környezeted rossz visszajelzései miatt vettél magadra.


Szívből kívánom, hogy találj barátokat, akik szeretnek, megbecsülnek, nem úgy, mint most.

2015. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan definiálod a normálist.

Alapvetően ez nem megszokott, de valószínűleg vannak kiváltó okai, így azt kell mondjam, normális, hisz valaminek a következménye.

Arról mondjuk fogalmam sincs milyen youtube-os gyerekről beszélsz..:D


A megoldás az lenne, ha elmennél egy pszichológushoz, és járnál hozzá rendszeresen. Ha ennyire érdektelen vagy(nem akarsz tanulni, nem érdekel az élet), az hosszútávú depresszió eredménye is lehet.

Nagyon rossz lehet szülői szeretet nélkül felnőni, valószínű szeretethiányos vagy, de szeretetet nem csak a szüleid adhatnak.

Elmész pszichológushoz, meggyógyulsz, és vár rád a világ!

Barátok, szerelmek!

2015. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!