Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normalis a hasi görcsöl...

Meddig normalis a hasi görcsöles es mikor kell vele korhazba menni?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 6+0, csütörtökre van dokihoz idöpontom, oda nem mehetek elöbb. A tesztem tegnap még szep erös volt. Viszont most meg vagyok fazva, a höm viszont csak 36,6(ez baj?) es arra keltem kb egy fel oraja hogy iszonyat görcsöl a mehem(de nem verzek). Vettem be Magneziumot.Azert irok elöbb ide(mielött belekötnenek) mert 2 gyereket nem cibalok csak ugy be magammal a korhazba ha nem muszaly,mert ez mondjuk massal is megesett terhesseg alatt(az elözö 2 terhessegemmel csak barnaztam de nem görcsöltem igy sose)

köszi ha valaszolsz



2017. szept. 4. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedhetsz be nospát is, nekem az orvosom mondta, ha nagyon görcsölök magnézium+ nospa mehet 3*1.

Ha nagyon elviselhetetlen és a nospa sem segít, akkor én nem várnék a dokival.

2017. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha minden pózban nagyon fáj és gátol a napi feladataidban, akkor kórház. Ha csak fáj fáj, de elviselhető, akkor nem kell aggódni. Magnézium, nyugodtan vegyél be ma kicsit többet, és ha tudsz aludj egyet. Az időjárás miatt is lehetsz épp érzékenyebb. Egyébként a kórházban se tudnak többet tenni, max befektetnek és infúzióban kapsz magnéziumot... szóval ilyen szempontból majdnem fölös bemenni, ha nincs vérzés sem.


Jó egészséget és minden jót!

2017. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!