Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok ha a...

Szülők! Hogy reagálnátok ha a lányotok bejelentené hogy a suliban meggyújtották a haját heccből?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
valószínű elmennék a gyujtogató lakására és elbeszélgetnék a szüleivel. vagy elkapnám a gyujtogatót és belevágnék ollóval a hajába.
2010. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
attól függ,rendszeres-e az atrocitás,vagy valamelyik lökött fiú így mutatta ki az érdeklődését.
2010. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Megtudnám a nevét annak, aki tette, és felkeresném egyik délután-este, mikor a szülei is otthon vannak. Szemtől szemben elmesélné a lányom, ami történt és elvárnám a nagyon komoly bocsánatkérést! Miután mindent tisztáztunk, azért kíváncsi lennék, ki volt akkor ügyeletes tanár, és hol volt, mikor lángra kapott a lányom haja.. ez sem utolsó kérdés. L27
2010. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Második: az atrocitások rendszeresek,csak mindig más történik,most épp a haj megpörkölése.
2010. máj. 31. 15:42
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Feljelenteném a gyereket testi sértésért.
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Hát biztos felháborodnék. Osztályfőnök tud róla? Mert ha nem, akkor szólj neki, és az igazgatónak is, valamint látogasd meg a gyerek/ek szüleit, és beszélj velük erről.

Ha végképp nem megy, akkor esetleg egy új iskolában jobb lenne.

2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Hát talán ki kéne venni az iskolából, mert ennek nem lesz jó vége. Vagy ha nem megy beszélj az Osztályfőnökkel, hogy mennyire értelmesek a gyerek szülei, és ha azok, akkor beszélj velük. De vigyázni kell, mert ez már nem tréfa és ki tudja még mi vár rá, ha már itt tartanak. Nem ijesztegetésképpen mondom, de vigyázz rá.
2010. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából az én hajam gyújtották meg,elmondtam anyukámnak és csak annyit mondott hogy úgy látszik nem figyeltem hogy mit csinálnak a többiek. Szeretnék új iskolába menni,de félek mindenhol ugyanez lesz,nagyon utál minden közösség mert csendes vagyok.
2010. máj. 31. 16:22
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is az lenne a legjobb,ha meglátogatnád a "gyújtogatók" szüleit.El kéne beszélgetni velük egy kicsit.Ezt már jobb szerintem komolyan venni:S.Ne hagyd a lányod!Istenem,én annyira ki tudok akadni ezen,hogy milyen ez a világ:(.Sajnálom a lányod,nem lehet neki könnyű,ha többször is piszkálják..és ez már nem csak piszkálás,ezt már komolyan kell venni.És miért szokták piszkálni őt?

15/L

2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

16:24

Nincs konkrét indokuk,egyszerűen rosszat akarnak nekem.

2010. máj. 31. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!