Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szereti a gyerek a kutyát,...

Nem szereti a gyerek a kutyát, kifejezetten utálja, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kinti kutya, de olyan rossz látni, hogy utálja ha csak meglátja elzavarja. Nem mehet a közelébe sem. Télen a garázsban lesz a kutya, de ott van a csocso, billiard stb. Sokat játszunk ott. Ő ilyenkor nem jön le de akkor a tesói sem. Nagy a széthúzás ìgy :(

Valami tipp?



2017. nov. 16. 19:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
valószinüleg azért ilyen mert elváltak a szülei, a kutya meg a tiétek és azon áll bosszút úgymond amiért veled jött össze az apja
2017. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%
Ha más gyereke egy ujjal is hozzáérne a kutyámhoz akkor repülne gondolkodás nélkül a gyerek a házamból
2017. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez zseniális... nem elég, hogy elváltak a szülei, még kényszerből a kutyádat is szeresse meg. Hát nekem sem menne, mert bazi önző lehetsz, hogy a gyerek érzéseit így telibe f*sod. Neked tényleg a kutya való... és ahogy mondtad, a tesói sem jönnek le a garázsba. Lehet, hogy egyikük sem szereti a kutyákat? Vagy az önző pótmamit akinek a kutya a mindene?-és meg sem próbál alkalmazkodni a gyerekekhez?-miért is?-mert eleve eldöntötted, hogy te így játszmázol. Hát Csillagom :D kellett neked a gyerekes apa.

Most akkor alkalmazkodj kicsit, ha ilyen szépen neveled a kutyuskát, bizonyára empatikus lény vagy és megpróbálkozhatsz egy humanoiddal is :D, vagy a saját fajod már kihívás?

Szuper vagy....

2017. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

/*pótapukár

/*gyerekes anyukával

Nemed szerint helyettesítsd.

2017. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne erőltesd, hogy szeressen meg vmit, ami nem tetszik neki. A többi gyereknek meg elmagyarázzuk szépen, hogy most 1 óráig nem jön a kutyi, amíg Dezsőke/Katika van itt, mert ő nem szereti a kutyit.
2017. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

23 te nagyon buta vagy... :(

Mint írtam saját gyereke is van. A gyerekekkel amúgy nincs gond. Jóban vagyunk. Szeretjük egymást. Csak itt van prücök, hogy az enyémek szeretnék ha ott lenne a kutyi a párom gyerekei nem. Nem félnek tőle amúgy. Csak nem szeretik.

2017. nov. 20. 17:41
 27/32 anonim ***** válasza:
96%

Most nem azért, oda vagytok higy így a gyerek érzelmei úgy a gyerek érzelmei. Hát basszus! Egy 13 éves gyerek már nem kicsi! Nem kell szeretnie a kutyát -a kérdező sem várja el- de nehogymár hagyni kelljen ennek a kis agresszirnak, hogy zavargálja! Ha a suliban nemntetszik nekinvalaki akkor fellöki? Büdös kis gyökér, aki haragszik a világra. Tipikusan úgy viselkedik, hogy szítja a feszkót,btudatosan nem megy le, mert tudja, hogy azzal széthúzást kelt. Hülyére vesz benneteket, erre a kutya csak egy eszköz. Nem a kutya érdekében kell ezen változtatni -nem csak- hanem azért, hanem azért mert aljas kis szándékkal csinálja a bonyodalmakat.

Személyes vélemény: unokaöcsém 11 éves. Nincs oda a kutyákért, macskás, de soha nem zavarta még el a kutyát, igaz magától nem keresi a társaságát -ez szerintem így rendben van. De sosem zavargálja!

Nehogy már egy ilyen kis elkényeztetett hülyegyereket kelljen sajnálni, mert óh! "előbbrevalónak tartanak egy kutyát mint őt pedig gyerek, eredendően egy kis tökély egy kis angyalka" nah persze....13 évesen azért itt már többről van szó...

2017. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
20%

Itt sokan írják, hogy bánja a kutyát. DE!!


Kérdező írta, hogy a srác soha nem bántotta a kutyát! Az meg hogy elzavarja az aurájából, az ne legyen már kib-szott bántalmazás! Nem megrúgdossa meg megüti, hanem csak simán elzavarja! Az miért baj?


Én sem szeretem, ha egy kutya odajön, ha én nem akarom, és rámugrik, összekoszol, taknyát-nyálát belémkeni. Persze, hogy elhesegetem. Ugyanígy a macskát is elzavarom onnan, ahol tilosban jár (pl. asztal teteje). Fú, basszus, akkor én most egy kib-szott állatkínzó vagyok.


Én pl. macskaimádó vagyok, a férjem kutyaimádó.

De macskánk azért nincs, mert a nagyfia, aki szökőévente egyszer nálunk alszik, allergiás rá. A férjem kedvence a pitbull meg a roti, de azért nem engedem, mert félek tőlük. És igen, nekünk a másik sokkal fontosabb, mint egy állat. Azért nem fogunk elválni, hogy neki lehessen egy pitt-je. De ehhez intelligencia kell.


Kérdező, most vagy szakítasz és keresel egy olyan valakit, akinek a hozzátartozói sem kapnak frászt a kutyától, vagy eltávolítod a kutyát.

De, ha mondjuk azt a kutyát már többen nem szeretik, akkor annak valami oka van!


A lényeg szerintem, hogy nem is a kutyával van baja, hanem veled és a jelenlegi helyzettel. Lehet, hogy kedves vagy vele, stb, de azért valljuk be, egy hozott gyerek jóval hátrébb szorul, mint a saját gyerek, vagy a saját kutya, vagy a saját aranyhal. És ezt ő is érzi. Ha meg azt érzékeli, hogy egy kutya fontosabb, mint ő, hogy ő mindig a 2. és sokadik helyen áll, akkor szerinted (nem feltétlen a kutyával szemben), akkor mégis mit vársz tőle? Hogy majd tapsikol hozzá, hogy "jaj, de jó, nem vagyok annyira se fontos nektek, mint a szomszéd hörcsöge". Gondolj már bele.


Ja, és felnőtt emberek is magukba zuhannak, amikor megtudják, hogy a 60+ éves szüleik válnak, akkor ne várjuk már el egy 13 évestől, hogy felnőttként, zugszó nélkül viseljen és felnőttként kezelje a helyzetet?

2017. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem hiszem, hogy a gyerekeid nem bírják ki, hogy 1 óráig ne legyen ott a kutya. Ebből csak akkor lesz széthúzás, ha ti adjátok a gyerek alá a lovat, hogy az rossz, hogy nincs ott a kutya. Nem pedig az van, hogy játsszatok külön a kutyival, de ha Dezsőke ott van, akkor ne. Ez kb. olyan, mintha neked lenyomnák a torkodon az általad legjobban utált ételt, mert a tesód imádja.
2017. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

És lám kiejt a száján valamit a kis vakarék és mindenki hajbókol neki. Nem fél a kutyától, erről szó nincs!

Nem bántja? "Ha csak meglátja elzavarja" tehát nem csak akkor amikor nyalogatná a kezét. És az udvaron van a kutya meg a garázsban. Nehogymár véletlenül alkalmazkodnia kelljen valamihez a gyereknek, amit nem szeret! Senki nem kéri tőle, hogy nyalja-falja a kutyát. De nehogymár ne tudjon úgy csocsózni a testvéreivel, hogy a kutya ott fekszik mondjuk egy kosárban. Ez hiszti a gyerek részéről, és itt nem azon van a hagsúly, hogy a kutya legyen előtérbe helyezve, hanem az, hogy tanuljon meg alkalmazkodni az a kos görcs is! És azért ebben a helyzetben úgy veszem ki, még mindig többen vannak azok, akiknek nincs baja azzal, ha egy légtérben vannak a kutyával, sőt.

2017. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!