Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülök! Vennėtek ilyet a...

Szülök! Vennėtek ilyet a lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]


A lassan 10 ėves lányotoknak.Ėn nem vennėk ės ti?


2017. nov. 18. 19:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Félre értések elkerülése miatt én nem vagyok szülő csak pont ma kapott ilyen az unokatestvérem aki 9 és fél éves és ezért kérdeztem,hogy ti megengednétek vagy sem.
2017. nov. 18. 22:14
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem vennék ilyet senkinek,soha,még ajándékba sem,főleg nem egy 10 évesnek!
2017. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyent kér, miért ne?
2017. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt keri, igen. Csak egy jatek.
2017. nov. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Persze,hiszen ez tényleg csak egy játék,10 perc után úgyis le jön magától...
2017. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sőt, lehet hogy inkább valami olcsó drogériás cuccot vennék neki. 10 évesen nyilván nem festheti magát az iskolába, nem hordhat "teljes" sminket alapozóval, műszempillával és hasonlókkal, és ne is abból a célból sminkeljen hogy elégedettebb legyen magával. De az, hogy otthon felpakolja a csillogós babakék szemhéjfestéket, meg a csilogós halványpink szájfényt, felveszi anyu cipőjét, parádézik benne negyed órát aztán arcot mos, nem kéne hogy baj legyen. Viszont ezek a cuccok elég drágák, és rossz minőségűek, úgyhogy szívesebben keresnék neki valami szép, olcsóbb és jobb cuccot mondjuk az essence-től, amiről tudom hogy nem teszi tönkre a bőrét.
2017. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ha neha jatekbol sminkel nem gond.

Ertsd: havi 1-2x otthon.

De akkor minosegit termeket adj neki(esetleg a sajatodbol)

Mert az ilyen vacak jatekboltos dolgok kitudja milyen hatassal vannak a borere. Pl. Allergia, pattanasok stb.

Azert 6000ft egy ilyenert enyhe tulzas. Annyiert veszel neki egy jobb kategorias drogerias szemhelypuder palettat. Amiben a szinek is szebbek, illetve egyertelmuen minosegibb.

Csak nem vicsorit rajta ez a lany.

2017. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk igen, pont ezen filóztam, hatezerért még magamnak sem veszek sminket, nemhogy egy kilenc éves gyereknek...
2017. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
8-9 eves unokahugaimnak ilyesmilyuk van de csak otthon hasznaljak jatszani.. Nen feltetlenul utcara keri.
2017. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Felesleges pénzkidobás. Ha már annyira akar sminkelődni, inkább vennék neki felnőtt sminket... az ilyen játékboltos gyereksminkek sokkal rosszabb minőségűek (annak meg mi értelme van, hogy nem is látszik meg a szemen, krétás, morzsálódik...), mint a rendes sminkek, és még csak nincsenek is jobban válogatott alapanyagokból... ráadásul 10e Ft egy ilyen sz...ért? Annyiért már parfümériás palettát lehet kapni, drogériásból drágábból meg 2t is...
2017. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!