Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti is haragudnátok,...

Szülők, ti is haragudnátok, ha a lányotoknak ilyen párja lenne?

Figyelt kérdés
A lányotok (18) első kapcsolata egy 25 éves fiúval lenne aki ennyi idős létére csak 12 osztályt végzett és gyorsétteremben dolgozik. Jogosítványa nincs és az anyjával él jelenleg. (Eddig külföldön dolgozott de egészségügyi okokból vissza kellett költözzön).

2017. okt. 1. 11:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Az o dolga, ne szolj bele
2017. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy, hogy milyen emberrel van együtt? 18 évesen már elég nagy ahhoz, hogy eldöntse. Attól, mert ilyen helyen dolgozik, még lehet egy értelmes, kedves ember.

És igen is bánhat jól a lánnyal.

Mi itt a kérdés?

Most komolyan, az kell a szerelemhez neked, mert szerintem nő vagy akkor, gondolom az anyja; hogy legyen pénze, kocsija, jogsija, etc...

Hol maradnak a belső értékek ami alapján kellene valakit szeretni?

2017. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%

Aha, lehet értelmes és kedves ember, csak éppen semmire sem fog menni az életben. Vagy marad a gyorsétteremnél, vagy lesz belőle segédmunkás, vagy hasonló. Túlfizetni nem fogják, az biztos. És a szeretetet fontos, de megenni azért mégse lehet... Továbbmegyek, lakást venni (vagy albit fizetni), gyereket kényelmesen nevelni, néha napján kikapcsolódni szintén nem lehet belőle.

Nekem még az egészségügyi ok is szemet szúrt, mi a baja?

Egyébként nem tiltanám, de remélném, hogy magától is rájön ezekre. Az első kapcsolatok általában úgysem örökre szólnak.

2017. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a baj ha valaki ètteremben dolgozik, en is dolgoztam, pènzt gyűjtöttem, de igényem volt egy jobb megèlhetèsre, ès tettem is érte. Ha a pàrja nem is akar kikerülni az ilyen melòkbòl, nagy esèllyel világèletèben egy alulfizetett lesz. Csalàdot fenntartani nehèz ìgy.
2017. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
35%
Most nem azért kérdezem,de nem 12 osztály kell egy alapműveltséghez és egy szakmához(vagy sima érettségihez)??Na mindegy nekem úgy tűnik,hogy te valami fricsúrt,befutott apuci béemvéjével járó csávót akarsz szánni lányodnak,ami elég szomorú.Nem értem azt hittem már túl léptünk abból a korból,hogy mi választjuk a gyermekeink párját.Mondom ezt 16 évesen XDDD Persze azt le kell tisztáznom,hogy megvannak a határok,de ne gátoljuk meg a boldogságát:D egyébként sem hiszem,hogy pont ő lesz az egyetlen barátja.
2017. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%
inkább magamra haragudnék, amiért ilyen igénytelenné neveltem.
2017. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd, hogy a lányod maga döntse el, mit szeretne. Ha hibázik, akkor hibázzon, de így nem fogja megtanulni a leckét. Érettségi után csinálhatna valami szakmát a párja, amivel el tud helyezkedni, mert az tény és való, hogy ebből nem lehet hosszú távon megélni.
2017. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem állìtja hogy csak milliomossal jàrhat. Viszont fiatalon sokan beleesnek abba a hibàba, hogy egy cèltalan embert vàlaszt maga mellè. Aztán mikor gyerek van, meg egyèb dolgok, ràjön az ember, hogy hiàba szeretik egymàst ha egy alapvető èletszinvonalat sem kèpesek fenntartani mèg 2-en sem. Ez nem pénzèhessèg, ez realitàs ha tetszik ha nem.
2017. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
11:38 Nem, nem 12 osztály kell az alapműveltséghez és egy szakmához. És egyébként is ezt 12 év alatt szokás elvégezni, nem 18
2017. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi nem fog sokáig tartani.
2017. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!