Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mai kamaszok hány évesen...

A mai kamaszok hány évesen szoktak diszkóba menni?

Figyelt kérdés
Meg egyáltalán a 12-14 évesek h jutnak be? Nem szokott lenni korhatár?
2010. jún. 1. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok öreg (27) de én már túlkorosnak érzem ott magam. Ha van korhatár, akkor inkább felső, mint alsó. Szánalmas a mai disco-felhozatal, és életveszélyes a fiatalok életstílusa. Lehet szidni és lepontozni, de nem várom, hogy milyen lesz az élet 20 év múlva, amikor a sok lelki sérült, korán érett és kiélt fiatal szülő lesz. Természetesen tisztelet a kivételnek (annak a kevésnek). L27
2010. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
12 de inkább 13-14-15-16-17-18 évesek hát én először 12 évesen voltam, aszthiszem. Most 15 éves lány vagyok és havonta egyszer-kétszer lemegyek bulizni.
2010. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 14 év alattiak szinte [de csak szinte] egyáltalán nem járnak.

Em szerintem nem nagyon van korhatár :)

2010. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én tavaly decemberben töltöttem a 15öt és szoktam járni minden hétvégén valamerre :P mindenhova beengednek meg sem kérdezik hány éves vagyok,piát is mindenhol adnak.érdekes..
2010. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nálunk az egyik diszkóba 16év a korhatár.

a másikba 18

de ugyanugy bejárnak mind2helyre a 12-15évesek is

elkérik a "nagyobbak" személyiét:)megoldják...

kérdés hogy a szüleik tudnak e róla hogy a drága kis gyermekeik hol töltik az éjszakát.

2010. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!