Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek? Mindenki vélemény...

Szerintetek? Mindenki véleménye érdekelne!

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és egy lány,akik szeretik egymást.Otthon hosszasan csókolóznak,esetleg intimebb helyen simogatják egymást.Szerintem fiatalok még hozzá,a ti véleményetek is érdekelne.

A lány 13,5 és eléggé komoly gondolkodású,a fiú 15.


2010. jún. 1. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Na amelyik 13,5 éves kislány benyög olyat, hogy ő bizony komolyabb gondolkodású, az már kapásból nem az. Szeretik egymást... Mióta vannak együtt, 1 éve? Ilyen korban az is korai. Gyerek vagy, az isten szerelmére...
2010. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a simogatásból nincs akkora gond, hacsak olyan elkalandozás, de én még ennyi idősen nem bonyolódnék szexbe
2010. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a lány,és én is írtam hogy szerintem még fiatalok.Sőt,nem is a fiú vagyok,hanem a lány nővére.Még mielőtt ebbe is belekötne valaki,nem szoktam kukkolni,csak olyan jó kapcsolatban vagyok a húgommal,hogy mindent meg tudunk beszélni.
2010. jún. 1. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
28 vagyok, egy 8 hónapos kislányom van. 14 évesen én még néha fára másztam és bicajozni jártam a haverokkal. Elkap az agybaj, mikor arra gondolok, hogy ha már most itt tartunk, hogy ilyen kérdéseket tesznek fel, akkor mi lesz majd, ha az én lányom lesz kiskamasz. Szóval szerintem egy nem egészen 14 éves lányt még ne tapogassanak intim helyen, én nem akarnék skalp lenni.
2010. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Államtitok:]

Szerintem ma már sokan csinálják ezt.Elzüllött a mi kis világunk.Én is 13,5 évesen csókolóztam először,és mi is simogattunk a pasimmal már kicsit intimebb helyen egymást..most vagyok 14 éves,ő 18:P

2010. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Ennek az a veszélye, hogy nem tudják türtőztetni magukat és tovább mennek a simogatásnál. De ha nem régóta ismerik egymást és nem bíznak egymásban maximálisan, akkor még ezt sem kellene csinálniuk.
2010. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi idősen még gyerek. A csók még csak-csak belefér, de én annak sem vagyok a híve. De a simogatás már végképp túlzás. A lánynak is de a 15 éves fiúnak is. Agyilag kellene felérniük először. Az a baj, hogy testileg egyre korábban érnek a fiatalok, és azt hiszik ezzel azonnal együtt jár, hogy már mindent korábban kezdhetnek. Holott agyilag meg sokkal később érnek, mint régen.
2010. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Hű, emlékszem, hogy még 20 évesen is milyen naív voltam, biztosan nem vagyok híve az ilyen korai bármiféle párkapcsolatnak. Gyerekek még, sőt, még 5-7 év múlva is azok lesznek! Persze valahol el kell kezdeni, de ez még akkor is korai!
2010. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem attol függ, hogy a srác mennyire rámenős ..
2010. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem még nagyon fiatalok hozzá..még ahhoz is,hogy intimebb helyeken simogassák egymást.Én azt mondom,hogy gimi előtt ez valamilyen szinten nem normális. Szerintem még egyikük sem érett eléggé a dologhoz. 13 évesen én is határozottan komoly gondolkodású és a koromhoz képest lelkileg is érettebb voltam,és volt annyi eszem mellé,hogy várjak a dologgal. Onnan már nagyon könnyű továbbmenni és egy életre okozhat lelki sérülést még ebben a korban mindkettőjüknek például egy félresikerült testi ismerkedés is. Ha még pár évig kibírják együtt "túlzott" testiség nélkül,megtanulják szeretni és tisztelni a másik lelkét,akkor utána magától fog jönni a másik elfogadása és testi szeretete is. Ez most nagyon szentimentálisnak hangzott...jézusom...a lényeg,hogy először ismerjék meg a másik lelkének minden rezdülését,és feltétel nélkül bízzanak egymásban..utána jöhet a többi..
2010. jún. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!