Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most már mindig pótlék leszek?...

Most már mindig pótlék leszek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.12 éve van vagyis volt legjobb barátnőm,Maja.eddig mindig egymás mellé ültünk,stb,stb.van egy lány,Hanna,aki nem túl népszerű,és Majára úgymond elkezdett "nyomulni",nem hagyta békén,mindig hívta mindenhova év elején.Maja az elején utálta,aztán hirtelen jóba lettek,rám meg tojt magasról."legjobb barátnők" lettek,de soha nem állnak ki a másikért,a hátuk mögött kibeszélik egymást.gyakran,kb hetente összevesznek,és ilyenkor mindig én békítem ki őket,mindkettőjükkel beszélek,de soha egy köszönöm nem járt ezért.ma is összevesztek,azon hogy Hannának van pasija akivel Maja elött csókolózott és ezt ő utálja,mindegy dedós,és én békítettem ki őket.Hanna kiírja msn-re,mindkettőtöket imádom.azt hittem az egyik én vagyok,mivel ha én nem vagyok nem beszélnének egymással,a másik meg talán Maja.utána kiírja,szeretlek szívem,(pasija),imádlak Maja.nem is írnak nekem,egy köszönömöt nem mondanak...amikor rosszba vannak,Maja azt mondja hogy én vagyok a legjobb bnője,aztán kibékülnek,és nem is szól hozzám.nagyon rosszul esik.mit csináljak??bunkók légyszi kíméljenek,akik azt írnák hogy ez nem probléma,meg hogy kis r.bancok vagyunk.köszi
2010. jún. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Kellenek Neked ilyen barátnők? Nincs más/mások akikkel jobb lenne barátkozni?

Mintha az Én tinédzser koromat olvastam volna vissza.

Üdv egy 2 gyerekes Anyuka.

2010. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ne békítsd ki őket, vonulj ki a "barátságukból" és még ha nem is így érzed, viselkedj magabiztosan és vidáman, ne lássák rajtad, hogy szükséged lenne rájuk, mint barátnőkre. Nem azt mondom, hogy legyél nagyképű és így tojj a fejükre, hanem lássák azt, hogy te vígan elvagy nélkülük. Hidd el, jövőhéten ott fognak pitizni nálad. Főleg Maja.
2010. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vannak még rajtuk kívül barátaim,de olyan,mint Maja VOLT,nincs,és nem is lesz..köszi mindenkinek,megpróbálom.nagyon rosszul érzem magam,áá....
2010. jún. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne békítsd ki őket. Tudom, bunkón hangzik, de ha vissza akarod kapni Maját, akkor ez a megoldás.
2010. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is ugyanígy van... és legalább 2 éve ez megy,és a multhéten azt mondtam h betelt a pohár,kihúztam magam,mosolyogtam,vettem egy mély levegőt és továbbléptem,tök jól el vagyok nélküle/nélkülük.
2010. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!