Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pénzlopásért milyen büntetés?

Pénzlopásért milyen büntetés?

Figyelt kérdés
2 fiú gyermek. pénzt loptak, de nem tudom, hogy valamelyik esetleg egyedül csinálta, vagy együtt ketten. 3 ezer ft. 10-13 évesek, testvérek. milyen büntetést lehetne nekik kiszabni? vagy előbb vallják be hogy melyik volt? vagy ha mindkettőtől elvesszük az 1500-1500 forintot akkor úgyis beköpnék a másikat? 2 hetente 2 napot vannak nálunk. szóval olyan nem jön szóba hogy 1 hétig nincs tv, meg a hasonlok.

2017. dec. 11. 17:38
1 2 3
 1/25 .,,.,,.,, válasza:
92%
Szerintem az hogy 1500 fejenként jó.
2017. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek rokon vagy ismerős gyerekek, ha minden jel rájuk mutat akkor a szülőknek kell szólni . A vallatás zsarolás nem hatásos .
2017. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Karácsonyra nincs ajándék, és mondjátok el nekik hogy mekkorát csalódtatok bennük, oda a bizalom.
2017. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Hát, én nem csinálnék belőle ügyet, megbeszélném velük, hogy máskor kérjenek, ha pénzre van szükségük, csak 3 ezer forintról van szó, nem kell túlreagálni.
2017. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 SIDLER22 ***** válasza:
62%
Ja. Aztán tíz év múlva meg majd bankot rabolnak.
2017. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó itt nem az összegről van szó. Gondolom maximum tini vagy, hogy így gondolkozol, és még annak sem a legjobb példánya.
2017. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
4es,oké, te úgy nevelsz tolvajokat ahogy akarsz, kell az utánpótlás a börtönökbe, de azért ne hidd hogy a te hozzáállásod a normális, kivéve egyes népcsoportoknál. Ott még dicsőség is.
2017. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
A másik szülő is közreműködhetne a büntetésben.
2017. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Uhh, 36 éves vagyok, szerencsére nem ilyen elmeroggyant módon neveltek, ha kellett valami, kértem rá, én is ezt várom el és bármilyen hihetetlen soha nem loptam semmit, jó talán ovis koromban, de az se biztos, mert nem emlékszem rá. Ja és amúgy szegény családban nőttem fel, de fel tudtam fogni, hogy nem fogok mindent megkapni, értelmes gyerek ilyen és akkor nem kell ilyen hülyeségekkel jönni, hogy nincs ajándék karácsonyra és hasonlók.
2017. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
Miért, olyan hülyeséget lehet hogy nem baj hogy lopott, sőt teljesen normális, még meg is dicséred érte? Az ilyen szülők miatt lesznek erkölcsi nullák a mostani gyerekek. Bár gondolom ilyen értékrenddel hamarabb lesz priuszod mint gyereked. Vagy nálatok az a családi program hogy együtt jártok lopni?
2017. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!