Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Van valami tipp esetleg aki átélt hasonlot?

Figyelt kérdés

Legidősebb lányom 13 éves,teljesen “megörült” hogy úgy mondjam jó ideje.

Nem tudom mit lehetne tenni,de jó pár hónapja csak a harc megy köztünk,én már teljesen padlón vagyok.

Igazàból semmi nem jó neki,eddig az apjához akart költözni,most hogy az apja közölte hogy oda nem mehet intézetbe akar menni.

Mindene meg van túlon túl,semmit nem csinál hazajön nyomkodja a telefonját vagy fekszik.

Többször szóvá tettem hogy olykor-olykor besegithetne ebből jön ez hogy öt piszkálom inkább az intèzet mint itt.

Kiderült hogy cigizik,ebből meg volt a balhé tudomásom szerint abba hagyta majd az osztályfőnők hivott tegnap hogy látták cigizni ez az elsô és utolsó figyelmeztetés utána kicsapják,mert egyházi iskola lévén ez nem jó példa a többi diáknak.

Nem tudom mit hibàzhattam de valamit nagyon elszúrtam mert nem tudunk dülöre jutni sehogy sem,mindenért én vagyok a rossz,még csak nem is tart tőlem,kritikán aluli hogy ő ordit velem és lassan felcserélődnek a szerepek én leszek az ő lànya.

Valami tipp esetleg hogy tudnék tenni valamit hogy ez megváltozzon?


2017. dec. 12. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Az egyházi iskolána köszönd.
2017. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Uhh jajj

Remélem ennél értelmesebb válaszok is lesznek!

2017. dec. 12. 20:32
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg ha lenne valami kapcsolat koztetek (pl beszelgetnetek vagy kozos programot csinalnatok a telefonnyomkodas helyett) akkor lehet, hogy jobban hallgatna rad. Kepzeld el, ha most ilyen, hogy fog majd viselkedni 16 evesen. Es egyhazi iskola helyett jarhatna pl olyanba, ahol valami ertelmeset tanul agymosas helyett. Vag marad zombi, de akkor ne csodalkozz, ha zombimodon is viselkedik..
2017. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
2 jó nagy pofon...De úgy hogy ne álljon fel utána. Aztán lejet neki gondolkodni...nem tudom átélni a helyzeted. De tuti én ezt tennem. Nekem van 5 lányom. Elváltam. Velem vannak. Nekem a 13 éves ilyen. Haza jön aztán azt gondolja h szálloda. Na olyankor előveszem a hangom. Még meg fogom a cuccait és kihajigalom a kertbe. És többször elmondtam neki hogy nem szálloda hanem családi ház ahol lakik . Épp ma jutottam vele dűlőire miután beleszaladt a karjaimba.....
2017. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy a vállás viselte meg? Egy ismerősöm lánya is hihetetlenül megváltozott, teljesen kifordult önmagából, ahogy elváltak a szülei
2017. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Válás nem 8 hónapos kora óta èn nevelem az apja az csak van.

Rengeteg közös programot csinálok nem csak vele,hanem a többi gyerekkel is az már más kérdés hogy öt semmi nem érdekli és mindenhova “égő” velünk jönnie már.

2017. dec. 12. 20:42
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarod igazi iskolába iratni? Ahol a butítás helyett a tanítás van a középpontban?
2017. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Tipp? Beszelj vele. Kérdezd meg, mi a baj. Menjetek el valahova ketten, és igen, lehet jót tenne egy iskola váltás, én is ilyen voltam, mikor agymosó vallásosba járattak.
2017. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan echte vallasi iskola!!!!

Mellesleg nem az iskolával van a gind,köze nincs hozzá.

Az iskolát egyébként szereti!

2017. dec. 12. 21:08
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha igy viselkedik,akkor miert van meg nala a telefon?miert bamulhatja a tv-t,miert rakod ele az etelt es a szekrenyebe a vasalt ruhat???gondolom zsebpenzt is ugyan ugy kap.

Mindent megvonnek tole.nem mosnek ra,csinalhatna maganak reggel a szendvicset.

Par nap utan megprobalnek beszelni vele,es lefektetni alap szabalyokat.ha belemegy,es be is tartja akkor egy ido utan szepen lassan visszakaphatja az elvett dolgokat.

2017. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!