Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha egy olyan képet látnátok Facebook-on, amin a 17 éves fiatok egy másik fiú kezét fogja?

Figyelt kérdés

Mit reagálnátok/gondolnátok?

Az van a képhez írva: "Tess örökké barátok"



2017. dec. 14. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekemet kiraknám, még aznap a házból.
2017. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekek én se vagyok annyira idős... 22 éves vagyok.. de kiolvasható h mit irt alá a srác...

és a szülő semmi homo erotikára ne gondoljon mert nem az van benne.. csak talált egy olyan embert akivel szeretné végig élni az életét mint BARÁT !!

2017. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
A szöveggel semmi gond de a kézen fogás 17 évesen fura. Én azért megérdeklődném a kölöktől hogy na fiam b××i vagy é? :D
2017. dec. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én a barátaimmal nem rakok fel kézenfogós képet. Azzal viszont ha meleg lenne, nem lenne semmi gondom. Az ő élete, lényeg hogy boldog legyen.
2017. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na azért az durva, hogy valaki a saját gyerekét kirakná a házból. Ha meleg hát meleg, ő élete, én azért nem ítélném el. Továbbra is támogatnám mindenben.

Azt mondta most mielőtt elindult suliba, hogy csak hülyeségből fogták meg egymás kezét, nem úgy szeretik egymást, hanem csak simán legjobb barátok .

2017. dec. 15. 07:39
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
sőt vannak fiú barátok akik csókolgatják, arcon is puszilják egymást. na és?
2017. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Ez attol is fugg hogy fogja a kezét..
2017. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Megkönnyebbülnék hogy valószínű nem fogja egy nő se a csőbe húzni. :D


Na jó csak vicc. Semmit nem szólnék. Figyelnék a jelekre, hogy esetleg meleg-e. De ezt is csak azért, mert ha bejelenti, nem szeretnék nagyon meglepődni, inkább csak örülni, hogy megbízik bennem. Amúgy meg a szexuális élete nem tartozik rám, csak annyiban hogy időben felvilágosítom.

2017. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, én úgy emlékszem, hogy a kézfogás egy általánosan elfogadott üdvözlési formula, és mi már fiatalabb korban is alkalmaztuk - pedig nem voltunk búzák.
2017. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó..gondolom nem hivatalos kézfogás van a képen hanem pl egymás mellett állnak és szorongatják egymás kezét.


59%os, nem a fiúk nem szokták arcon csókolni egymást, maximum a kis tini metroszexuálisok, de azok meg nem heterók.

2017. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!