Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol van a határ hogy a szülö...

Hol van a határ hogy a szülö parancsol a gyereknek?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves lány.(a szülei elváltak) De az apja meg az anya se engedik meg hogy pasizon úgy hogy erröl szó sem lehet és nem mehet el sehova max a faluba és ha az apjánál van akkor az anya megtiltja neki hogy menyen valahova és senki nem aludhat nála és ö sem sehol soha,bulizni se járhat merta szülei nem engedik.Ja és hozájuk sem mehet fiú csak ritkán pl 2 hetente egyszer

2018. jan. 7. 23:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
25%
Lehet, hogy inkább nyelvtant kéne tanulni és nem 10-ig biciklizni...
2018. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
56%
Nem tanulok magyart 😅😥
2018. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez már durva. :D

Nem aludhat nála senki?

Fiúk nem, ez oké, de a barátnői se? Mert ha igen, akkor nem érdekel ha lepontoznak, szerintem ez durva...

Nem mehet sehova csak a faluba..

Ez oké szerintem.. én 13 vagyok és nem járkálhatok csak úgy sehova. Csak amíg hazajövök suliból, kutyát sétáltatok, meg mikor edzédre megyek. Ennyi. Minden másra engedélyt kérek.

A fiúzásra csak annyit tudok mondani, hogy ráérsz még vele.

2018. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
Mi durva van ebben, kedves 13 éves?
2018. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy nem aludhatnak nála a barátai, az, kedves Élőfábaisbelekötök uraság/asszonyság!

Nem is tudom mi lett volna a válaszod, ha esetleg helyesírási hibát is vétek. :) Valószínűleg már a fejszédet fényesítenéd a kivégzésemhez...

2018. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De valószínűleg szellemileg te sem vagy több 13-nál ha az értő olvasás is olyannyira nehezedre esik, hogy ilyen hülyeségeket még kérdezned kell...

(Előző voltam).

2018. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!