Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális 14 évesen?

Ez normális 14 évesen?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves unokahugom akit imádok. Olya szunten ragaszkodok hozzá,hogy amikor itt vannak utána alig bírom kinyitni az ablakot amíg egy picit is érezbi a szobámban az illatát. Vagy például itt hagy egy plüssöt vag yruhát,akkor folyton szagolgatom meg ölelgetem

Ez normális? Vagy ez miért lehet?( van egy 8 éves húga is de vele nincs ilyen szintű ragaszkodás)

Tudom,hogy nem illik a kérdésbe de amúgy , hogyan lehetne a pküss illatát sokáig megőrizni?

Köszi a válaszokat



2018. jan. 13. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Fiú vagy lány vagy?
2018. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
nem normális...
2018. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Az 1-es vagyok.

Szerintem pedig tök normális! Még egyszer megkérdezem: fiú vagy lány vagy?

2018. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok

És aki szerint nem normális az leírná,hogy miért?

És miért lehet,hogy az ennyire külöbbözik a kapcsolatom velük?

2018. jan. 13. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha tényleg lány vagy akkor nagyon jó... Ha fiú lennél akkor is de picit furi lenne. Anyukám nővére utálta anyukámat mindig, és folyamat irigy volt. Meg is maradt ez felnőtt korukra. Jobban teszed ha ezt a szeretetet folytatod a hugod iránt :D üdv: egy 14 éves fiú
2018. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Azért ragaszkodsz ennyire hozzá ez normális akkor isnormális a fiu lennel na de hülyenek fogsz nézni de azért elmondom!Az előző életetekben vagy ég azelőtt akkor is nagyon jó kapcsolatban voltatok és mot a jelenlgi be is így van s az is lehet hogy a következőe is ilyen kapcsolatotok lesz!
2018. júl. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!