Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek,...

Hány éves kortól engednétek, hogy a lányotok befess (tess) e a haját?

Figyelt kérdés
Nem színesre gondolok, hanem normális, de a sajátjától eltérő színre.

2018. márc. 2. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 14 éves koromban engedték meg a szüleim. Az én lányom még kicsi, de szerintem ugyanígy 14 körül engedném, de csak fodrász által.
2018. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az enyém is csak 8 éves. Én is 14 voltam, mikor nekem engedték (igaz, nekem anyum csinálta), és én is ennyire gondolok.

Csak a lányomnak van olyan osztálytársa, akit láttam már különböző színű hajjal, és én 8 évesen ezt kicsit extrémnek találtam, pedig elég rugalmas vagyok ilyen dolgokban.

(Tudom, semmi közöm hozzá, más mit csinál, csak nekem fura volt.)

2018. márc. 2. 22:06
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
15.
2018. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

14 voltam (ált.isk.) mikor tett anyám egy tincs vöröset a hajamba, a suliban meg közölték, hogy úgy nézek ki, mintha a gólya rámenstruált volna a fejemre...


17 évesen előzetes bejelentés nélkül (mert tudtam, hogy megvétózná, de azt is tudtam, jól fog állni) átfestettem szőkére (középbarna volt, olyan seszínű). Meglepődtek, de beismerték, hogy jól áll. Most 27 vagyok, volt már vörös, fekete, lila, kék, zöld (utóbbiak csak tincsek, vagy csak az alja), de mindig visszatérek a szőkéhez :)


na de hogy válaszoljak, 16 után engedném, fodrásznál, és csak normális keretek közt

2018. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
15%
Ha az élet lényegére tanítjuk a gyermekeinket, nem éreznek késztetést a mesterkélt külsőre. Ez minden, lényegtelen megnyilvánulásra igaz. Élni tanulni...
2018. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
8 evesen ilyet komolyan venni, te jo eg
2018. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen tetethettem vörös tincseket a (amúgy sötétbarna) hajamba. Teljesen befestve 19-20 éves koromban volt először, azelőtt nem éreztem szükségét, de gondolom megengedték volna.

14-15 éves kortól engedném én is, de csak normális keretek között. Ha pl. a fekete haját akarná teljesen kiszőkíttetni, hogy utána kékre, zöldre meg lilára színezhesse, arról azért elbeszélgetnék vele.

Nincs bajom az extrém hajszínekkel, nekem is volt többször, de annak nem örülnék, ha a lányom ilyen fiatalon elkezdené ezt a feltűnősködést meg vagánykodást.

A 8 éves kislányomnak még biztos, hogy nem engedném meg, hogy összevissza festesse meg színeztesse a haját. Értem én, hogy egyre korábban kezdenek mindent, de azért teljesen ne őrüljünk meg.

2018. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Én 14 évesen festhettem először.

8 évesen kimosható hajkrétát engednék hétvégente.

2018. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Azt az enyém is kapott.

A kislánynak konkrétan szeptemberben vörös volt a haja, jelenleg meg barna. Meg se ismertem. A mostani az eredeti, és valószínűleg kimosható volt, de attól még korainak gondolom.

2018. márc. 3. 00:18
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Hajfestést? 18 felett, akkor pedig állhatja magának a havi hajfestést. 12ig hajkrétát, utána hajszínezővel az alját 14ig, utána hajszínezővel melírcsíkokat 16ig, 16 felett beszínezheti az egészet.


Ha egyszer befesti keservesen sokáig fog tartani, mire visszajön az eredeti hajszíne. Valahogy olyan kevesen értékelik az eredeti hajszínüket, pedig az szokott a legjobban állni mindenki arcához.

2018. márc. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!