Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor engednétek hogy a 17...

Mikor engednétek hogy a 17 éves lányotok ott aludjon a 23 éves barátjánál?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

igen, ha megbizható a barát

Egyébként ha szexelni akarnak akkor azt megoldják délután is :)

2014. nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

"Mikor?" ;)


Ha a barátja rendesnek tűnik és elég érett a lány. Meg az is tényező lenne (esetleg), hogy mióta ismerik egymást.

De az előttem szólónak igaza van, a szexet máshogy is megoldják. Viszont attol, hogy ott alazik nem biztos a szex.

2014. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szex volt már, de ezt az ősök nem tudják. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt.
2014. nov. 9. 07:25
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
nekem nem tiltottak heti 3-szor aludtam nala onnantol h kb 3 hete jartunk (anyuval nagyon jo a kapcsolat megbizott bennem). amikor 18 lettem oda is koltoztem. pont 5 ev van koztunk, ennek mar 10 eve tortent. most o a ferjem es van egy kisbabank :) ha helyen van a szive es az esze, megengedheto, ha mellette a jegyei nem romlanak.
2014. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
es persze mutasd be otthon :)
2014. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én már annak örülnék ha hetente vagy kéthetente egyszer ott aludhatnák nála. Olyan jó érzés lenne a karjaiban elaludni és felkelni. Nem is a szex miatt akarom. Persze az is lesz de nem olyan fontos az.
2014. nov. 9. 07:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Függ a lànytól a fiutol és hogy milyen régen vannak együtt. De megengedném már 17 évesen ha ezek rendben vannak.
2014. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 4-5 hónap után már együtt aludhatnának,de csak hétvégén(és nem minden hétvégén),persze előtte szeretném megismerni a srácot,és attól is függ mennyire megbízható a lányom. Amúgy bocsi de szerintem úgy,lefeküdni valakivel 17 évesen,hogy még 4 hónapja sem vagytok együtt,elég nagy felelőtlenségre vall.
2014. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Miért kell egymásnál aludni? Miért kell ezzel manapság ennyire rohanni? Miért nem kezeljük a helyén a tinédzserkori kapcsolatokat, és megint másképp a felnőtt viszonyokat? Az együtt, egymásnál alvás a felnőtt kapcsolatok velejàrója, nem a tiniszerelmeké. Nincsenek illúzióim és nem a szex miatt nem tartom ezt megfelelő döntésnek, hanem az elvek és a fokozatosság miatt. Egy 17éves lány ne játssza a felnőtt fůggetlen szabad nőt, aki a szeretőjénél éjszakázik, mert nem neki való. N30
2014. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
én inkább úgy kérdezném, miért NE lehetne együtt aludni? inkább pettingeljenek kint az utcán? egyebkent nyilván nem a szex miatt alszanak együtt azt nap kozben is megtudjak oldani. oszinten szolva en nyugodtabb vagyok ha a lanyom buli utan a baratjaval egyutt haza megy es ort alszanak mintha egyedul korical haza 11 után.
2014. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!