Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek szülők, hogy a 15...

Engednétek szülők, hogy a 15 éves lányotok találkozna egy interneten megismert 17 éves fiúval? Csak barátilag

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én volnék a 17 éves fiú, a lány szüleinek a házába találkoznánk , esetleg a városában sétálnánk.


2015. márc. 4. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk igen.
2015. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igen de a házból nem engednélek ki titeket, legalábbis először.
2015. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem engedném. nagyon sok rémtörténetet lehet hallani ilyenekről.
2015. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha hozzánk jönnél én is engedném :)
2015. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok, úgy gondoltam a lány várna a vasútállomáson és utána hozzájuk mennénk. Találkozok vele, ennyi. Meg ez nekem is jó remélem lesz ebéd is.
2015. márc. 4. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
miért ha nem lesz ebéd akkor mi van?
2015. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a "remélem lesz ebéd is" beszóláson nagyon jót nevettem! :D :D


Én engedném, de én a lányommal együtt mennék ki érted az állomásra kocsival. Hazajönnél velünk, ismerkedés, stb., utána elengednélek sétálni, de nem sokáig. Biztos jó fej vagy, de azért félti az ember a gyerekét, főleg, ha ismeretlen emberről van szó.

2015. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát nem tudom. Attól függ a lány mennyire talpraesett. Kicsit azért butaság az, hogy nem mehetnétek sétálni, mert a lány ezen kívül is napi soksok nála idősebb fiúval fut össze, ilyen alapon egyikkel se találkozhatna, be kéne zárni a szobájába.

Van barátnőm aki 15 évesen oda mehetett ahova akart, életrevaló talpraesett lány volt, de volt olyan barátnőm akit még most 21 évesen se engednék sehova senkivel, olyan kis naiv és életképtelen :DDDD

Amúgy sok fog múlni a megjelenéseden. Ha piercinges szőrös bőrszerkós metálarc vagy, vagy sunyi képű swages hülyegyerek, akkor nem hinném hogy értékelnék hogy bármit csinálsz a kislányukkal. :D Ha értelmes kinézeted van, tisztelettudó vagy velük, akkor lehet esélyed.

21/L

2015. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje beszélgettek a neten? Volt-e telefonos, webkamerás beszélgetés? Ha nem, akkor elvből nem engedném meg. Ha már látott kamerán többször is, és biztos lehetek abban, hogy valóban az vagy, akinek mondod magad, akkor megengedném, de akkor is neked kellene idetalálni a házhoz. Nem küldeném a gyerekemet egyedül a vasútállomásra eléd...
2015. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ha találkozol majd a szüleivel szerintem úgy rendben van a dolog. vicces vagy, hogy reméled lesz ebéd is, haha :D egy ilyen vicces fiúnak biztos örülnek majd. 19L
2015. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!