Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Facelle belemártós teszt volt...

Facelle belemártós teszt volt mar valakinek hibás? Olyan furcsa mert mintha meg lenne karcolodva az egesz felülete nehány ponton es felül vízszintesen van egy barnás csík szaradas utan .

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
kép?
2016. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Nem nagyon látszik a képen de a teteje egy csikba tiszta barna .... Úgy Felidegesített mert pont ma vártam hogy tesztelhessek mert volt egy nagyon halvány pozim es a mai napot vártam erre tessék ... Egy teszt sem volt meg ilyen nekem

2016. jún. 15. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, ez nem befolyásolja az eredményt, negatív.
2016. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ennek akkor sem ilyennek kell lennie szerintem majd megismétlem persze , csak ugy Felidegesített , mondjuk a halvány vonal is felhúzott mert nem egyértelmű ..
2016. jún. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!