Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mostanában s**r minden, de a...

Mostanában s**r minden, de a mai napom felül múlja az eddigieket. Mit tegyek? (lent a sztori) 14/L

Figyelt kérdés
Ma szokásosan a suli folyosóján tette-vette magát a 4 "jó barátnőm". Kint volt az a fiú is, amelyik nekem bejön. Fogdosta és ölelgette a ri..khmm lányokat.:) Én persze a gondolataimban 20x megöltem őket. Persze nem ők tehetnek arról, hogy közeledik hozzájuk az aki tetszik. De milyen dolog már, hogy ők nagyon jól tudják, hogy mit érzek a gyerek iránt és akkor MÉG ŐK ÖLELGETIK? nem látom, de valaki értesített róla aztán kimentem..:) Játszottam a szokásos *semmigond* szerepemet, belül meg darabokra törtem. 2 éve tetszik a fiú, ő meg levegőnek néz..ns jó nem, mert szoktunk beszélgetni de rám haverként tekint és nem lányként.://Hogy tegyem túl magam rajta?
2014. jan. 8. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó gyorsan! Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy egy pasi miatt nyalogasd a sebeidet ÉVEKIG! Célozz meg mást! Fuss, sportolj, szellőztesd ki a fejed!


És mi az a "ri..khmm lányokat"?

2014. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csúnyán akartam magam kifejezni :D
2014. jan. 8. 14:28
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

"És mi az a "ri..khmm lányokat"?"

Válasz: R I B A N C

2014. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pontosan..de nem ez a lényeg :D
2014. jan. 8. 14:29
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

1.

Most úgy csinálsz mint ha te nem lettél volna soha fiatal! :) Ilyenkor még minden dolgot felfúj az ember.Én is volt hogy epekedtem valaki iránt évekig a suliban.Nekem is fájtak dolgok..stb.Felnőttem..vissza gondolva most már vicces dolgok ezek, de akkoriban teljesen komolyan gondoltam.Ezeket fiatalon át kell élni..ez van.Nincsen pofára esés nélkül felnőtté válás, ezek a dolgok hozzátartoznak.

2014. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ó, köszönöm. A R.I.B.A.N.C szó nekem is megvolt, csak az utána lévő azt hittem jelent vmit. Kösz.

kitartás!!!

2014. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Voltam fiatal, és pont ezért mondom, hogy ne nyalogassa a sebeit, hanem lőjjön be egy másik célt! Ne pazaroljon éveket! Persze, lesznek még kudarcok, meg csalódások...
2014. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Uhh :(
2014. jan. 8. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, kamaszélet :) Ez van, találj valami hobbit, keress új barátokat akik majd kizökkentenek a szerelmi bánatodból. A mostani khmmm barátnőid, úgysem jók, mert akkor tekintettel lennének rád. Hagyd őket a csudába.
2014. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ismerős, amikor megismerkedtem egy sráccal (jó messziről, szóval senkit nem ismert) a legjobb barátnőm bejelölte, aztán haverkodott vele, a srác sokszor rázott le amikor kameráztunk, hogy a barátnőm zaklatja, mert ő akar vele kamerázni, és, hogy lelép tőlem, de igyekszik visszajönni... Ez két éve volt, mára a csajjal alig beszélek, a srác meg a legjobb barátom, de semmi több.

Szerintem tudasd velük, hogy ez nem oké, de ne fújd fel a dolgokat. A fiúnak se feltétlenül kellenek attól, hogy teszik-veszik magukat előtte, lehet a normálisabb csajok jönnek be neki.

De azt is el kell fogadnod, ha nem akar többet barátságnál, és nem sok időt pocsékolni akkor rá.

Sok sikert :)

2014. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!