Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves kisfiamnak rendeznék...

10 éves kisfiamnak rendeznék szülinapi bulit Bp-en. Milyen ötletetek van?

Figyelt kérdés
Játszóházakat nézegettem: kb. 3500-4000Ft/fő, min. 8 főtől. Ennél olcsóbban van valahol? Tippeket, ötleteket szívesen fogadok. Köszönöm.
2018. ápr. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem 10 éveseknek már nagyon nem élvezetes a játszóházazás. Footballon?
2018. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

[link]

A sima tortás buli bőven jó, úgyis rohangálnak, meg játszanak ész nélkül. És akár egész nap bent lehetnek, csak az asztalt terítik két órára, ha jól emlékszem, de olvasd el a tájékoztatót pontosan.

2018. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Zoo café

Elevenpark

2018. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Cyberjump?
2018. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, van, méghozzá szuper! Mammut II. Meseposta! Keress rá interneten! A lényege, hogy 15 ezer ft két órára, de ebből 10 ezer forint levásárolható! (Ebből 5 ezer forintért bélyegterméket kell venni, 5 ezer forintért pedig üdítőt és rágcsálnivalót kell venni a postaboltban, amit a zsúrban felhasználhatsz, tehát a vendégek megehetik.)Torta külön bevihető. És ebben az árban még foglalkozás is van: vetélkedő, vetítés! Zenét is lehet kérni és elvileg a dekoráció is benne van az árban. (Azt hiszem, 15 gyerekig érvényes ez az ár).
2018. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, milyen az érdeklődése és hányan lennének: szabadulószoba, laserforce vagy bowling is jó is lehet. (Nem tudom, mennyibe kerülnek, eddig csak vendégként volt ilyenen a gyerekem.)
2018. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csodák palotájában is lehet szülinapot tartani, bár most így hirtelen nem tudom, mennyire drága. Csak eszembe jutott, 10 éves gyerekeknél már menő lehet ilyen program.
2018. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!