Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » . :. :. Velem van a baj? . :. :.

. :. :. Velem van a baj? . :. :.

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban 5-ben magyaron állandóan szemeztünk.

Majd olyanokat mondott amit eddig nem, és az egyik suli discoban azt üzente a haverjával hogy szakít velem.

Meglepett mert én nem úgy fogtam fel ahogy ő. És csak most jöttem rá hogy szeretem.Mit tegyek, mindig hiányzik úgy érzem nem tudok nélküle élni és az általánosból is már csak egy év van. Segítsetek. Mit csináljak hogy ne hiányozzon ennyire.


2010. jún. 12. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

ne fuss olyan után, akinek nem kellesz, mert azzzal csak nevetségessé teszed magadat.

még rengeteg pasid lehet, majd találsz vkit, aki tényleg megbcsül, hidd el, nem lettél volna boldog vele, hisz ő képes volt szakítani veled, tehát nem szeret.


majd lesz jobb, kedvesebb, rendesebb... addig meg ne is gondolj rá, járj el szórakozni a barátnőiddel, keress hobbit magadnak, aktivizáld magadat otthon a házimunkában ,tanulj nyelvet vagy ami érdekel. Szeptemberben majd azt veszed észre magadon ,hogy nem dobban meg a szíved ha meglátod a suliban, és ennek így is kell lennie!


hallgass rám: ne ácsingózz utána! nem éri meg!

2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval!
2010. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Funktasztikus ***** válasza:
100%
járttastok?? mert csak ahogy látom csak szemeztetek
2010. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyelj, szakított veled nem szeret, nem érdemli meg h járj vele éééééééééééés 1et kell értenem az 1. hozzászólóval!!
2010. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!