Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülök mindig megnézik a...

A szülök mindig megnézik a fiuk alsónadrágját mielött beteszik a mosógépbe?

Figyelt kérdés
Csak mert multkor azt vettem észre véletlenül mikor anyu rakta be a szennyest a mosógépbe hogy megnézte elöl a boxeromat

2018. máj. 21. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán. Az én anyukám csak szét választja szín alapján.
2018. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

3 fiam van el se tudom képzelni hogy nézegessem a gatyájukat.

Egyértelmű hogy lehet rajta olyan ami nem rám tartozik!

Anyád tán arra kíváncsi hogy masztizol e?!

:D

2018. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért van olyan, hogy az ember ránéz, én is azt hittem a múltkor, hogy foltos a férjemé, de csak a szemem káprázott, 14 év alatt egyszer sem volt foltos, de ha éppen akkor benyitott volna a fürdőszobába, ő is azt hitte volna, hogy vizslatom a gatyáját.
2018. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Anyád irt ki erről kérdést a múlt héten, észrevette hogy beleverted, úgyhogy itt az ideje pzsbe ereszteni....
2018. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2018. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ö volt! Nem szokott ide irni és nem is igy hivják:D
2018. máj. 21. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem kamaszkorú még a gyerekem, de minden ruhadarabját átvizsgálom, mert ha foltos, áztatni kell, különben nem jön ki. A mosóporreklámok nálam nem működnek. Ezerfélét próbáltam már (olcsót, drágát, kapszulást, folyékonyt), de eddig egy se vitt ki mindent és folt van dögivel egy kisgyereknél.

Nem hinném hogy erről "leszokok" mire kamasz lesz.

Ha zavarja, majd mos magára.

2018. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Hátul szoktam lecsekkolni. Időnként kell egy kis extra folteltavolító, mert vonalkódos.

Egyébként az se érdekel, ha másféle folt van rajta. Megbeszéltük, hogy csak dobja be a szennyesbe, vagy akár egyenesen a mosógépbe, szó nélkül ki lesz mosva. Nincs benne semmi ciki.

2018. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar annyira csak meglepödtem mikor láttam. Nem szokott nekem foltos lenni amugy csak ritkán azt hiszem
2018. máj. 21. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a saját alsoneműm is előmosom, alapbol elősikálom a többiekét is, nem nyomozásképp, de pl egy zoknit sem vettem még ki foltmentesen a gépből, ha nem sikálom azt is előre.
2018. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!