Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szegedi playitre elengednétek...

Szegedi playitre elengednétek két 14 éves lányt szolnokról vonattal?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem! Tanuljatok és városon belül fagyizzatok, mozizzatok.
2018. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt.
2018. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen. De persze pár óránként azért telefonáljon, hogy hol van éppen, meg hogy mi van.
2018. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pestre westendbe már mentek együtt. Most úgy gondoltam 1-2 óránként telefonon beszélünk.
2018. jún. 5. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Egyébként én utoljára úgy jutottam el oda, hogy Mezőtúron át kellett szállnom. Ha ők is így mennének kizárt, az a hely tele van gettósokkal. Veszélyes.
2018. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Te most a gyerek vagy? Vagy a szülö? Na mindegy, felőlem mehetnél ha szülőd lennék, ekkortájt sokan már kollégisták, nem fog megártani egy kis vonatozás. Ha te vagy a szülő, és csak félted a lányt, nem megoldás, ha velük mész, aztán a Szegeden majd hagyod őket hadd menjenek a dolgukra? Te meg addig beülsz egy kávézóba, elmész valahova, ami érdekel, és megnézed... Akkor mégis felügyelet alatt vannak (bár nem feltétlenül érzem szükségesnek), meg a programjuk is megvan kettesben.

Amúgy félig Mezőtúron nőttem fel, rokonaim vannak ott, soha nem éreztem akár vonattal, busszal, vagy éjszaka az utcákon veszélyesnek a várost... Nem tudok olyat mondani arról a vonalról, ami miatt nem tartanám jó ötletnek az utazást.

2018. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Off következik:

Én Mezőtúron nőttem fel, és nincs tele gettósokkal se a város, se az állomás. :D

2018. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én általában vasárnaponként át szoktam menni a piacra, aztán keresztül megyek a városon Martfű felől Túrekeve felé, akad ott baj rendesen...
2018. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem, 14 éves kicsi ehhez.
2018. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
7es, én mindig rengeteget látok:-D Múltkor cigivel akartak lenyúlni és mikor mondtam hogy nem dohányzom undorító dolgokat kezdett el mondani. Nem, vonattal nem engedném el őket egyedül. Menjen velük egy felnőtt kísérő, apa-anya mondjuk, ők addig elplázáznak, romantikáznak, majd ha a lányok végeztek felszedik őket. Ha bejutnak playitre ott már nem lesz gond, nekem csak az odaúttal vannak fenntartásaim.
2018. jún. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!