Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18. szülinapra fiúnak mit...

18. szülinapra fiúnak mit szokás venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 08:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Vagyis nem tudom, hogy mennyibe kerül. :)
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
No meg lehetne egy kis füzetet csinálni nekik, ami sok érdekességet tartalmaz 1992-ről. Keresgélj a neten és csináld magad. Szerintem ez csinálna nektek egy jó beszélgetős estét. És persze mellé a tokaji. Utánnanéztem egy kicsit. Szerintem ebben az évjáratban csak 6 puttonyos van, persze az sem semmi. Bár én azt mondanám nekik, hogy rakják el a következő nagy alkalomra.
2010. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én sütnék a fiamnak egy nagy tortát és vennék neki valami olyat aminek hasznát veszi. Pl: Ha sportol valamit akkor azzal kapcsolatosat: új focimezt, görkorit,stb. Vagy ha szenvedélye valamilyen PC játék akkor valami azzal kapcsolatos dolgot. Olyanra gondolok, hogy mostanában a fiatal fiúk nagyon szeretik ezeket a szerepjátékokat mint a Metin meg a Wow és biztos örülnének egy ilyen feliratú pólónak vagy bögrének, kispárnának ilyesmi. Ha ilyen nem érdekli őket viszont szeretnek kirándulni akkor mivel nyár van el lehet őket küldeni egy jó kis táborba, ott ismerkedhetnek, haverkodhatnak, kiélhetik magukat, mondjuk az nem hiszem, hogy kijön 20 ezer Ft-ból:S Ha nincs más ötleted akkor vedd meg azt a memória izét amit akarnak, annak legalább örülni fognak.

egy Fiús anyuka

2010. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nálunk családi hagyomány aranyat ajándékozni, nemtől függetlenül, és bankettet rendezni.


Ha valahol ez nem járja, lehet venni a fiatalembernek valami felnőttnek valót, órát, egy komolyabb számítógépet/hangfalat/tévét, esetleg motort, autót, ha szereti, vagy egy rendes hangszert, ha zenél. Egyik ismerősöm egy külföldi nyaralást kapott.


Remélem segítettem valamennyit, de nálunk ez pont nem volt kérdés.

2010. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
2 nagymellű ringyót akik jól lerendezik partiba
2010. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!