Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 5. es gyereknek sport taborba...

5. es gyereknek sport taborba bicska?

Figyelt kérdés

Tegnap hozta haza kisfiam a taborrol a papirokat.

A mit vigyenek felsorolasban szerepel a bicska....

Nem tartom jo otletnek....jo,hogy nem machetet kell vinni.

Minek kellhet egy taborba bicska?

Ti adnatok neki?


2018. jún. 13. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Az ebédre kapott esetleges kolbász, szalonna, hagyma felvagdosásához, madzag elvágásához miután megkötött valamit, fafaragáshoz, gallyazáshoz, valami megjelöléséhez karcolással, háncsoláshoz, egy fa lekérgezéséhez, ezek jutottak most eszembe amire kellhet egy bicska a táborban. Ötödikes korában pont jó, ha megtanítják hogyan bánjon ügyesen és felelősségteljesen egy pengével, ha az apja nem tette még meg. Ha úgy gondolod, tud vigyázni rá és nem veszíti el, vegyél neki egy szép Victorinox svájci bicskát vagy Böker rugós bicskát, örülni fog neki, mint én is örültem annak idején a Victorinoxomnak, amit ma is használok.
2018. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Beszélnék a szervezővel/kísérővel, hogy mennyire szükséges. Nem tartom én se jó ötletnek, és teljesen felesleges is. Bőven elég, ha a felnőtt kísérőknél van egy darab, ha pl. nyársat akarnak faragni.
2018. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

En pont ugy gondolom,hogy ennyi idosen egy gyerek az apjaval tanuljon ilyeneket.

Ossze lesz zarva x kiskamasz es kamasz fiu 5 napra.a konfliktusukat nem mindig fogjak a felnott kiserok latni,kezelni.

Egy eroszakosabb,idosebb gyerek a sok veres videojatek hatasara ki tudja,hogy fog reagalni....bicskaval a kezeben.

Az en gyerekemben megbizom,de maseban nem feltetlen,foleg ismeretlenul.

Ennyi erovel az iskolaba is hordjanakaguknal bicskat kinyitni a dobozos tejet,ebednel vagni a kenyeret,virslit...nem?

Fiatal,laza szulo vagyok,de ezen most kicsit fenn akadtam...

2018. jún. 13. 07:37
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Videójáték miatt nem fogják leszúrni a fiad.

De én sem értem minek egy táborba bicska. Hívd fel a szervezőket, lehet hogy rossz tájékoztatót küldtek.

Fiam természetvédelmi táborbn volt,ott is csak a felnőttnek volt bicska. Szallona sütéskor kaptak kést maguknak

2018. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez teljesen természetes. Nekünk is volt ennyi idősen. Pl. gondolod, hogy a 2-3 felnőtt fog mindenkinek nyársat faragni?
2018. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem faragnak nyársat hanem van nyárs fémből azt használják.
2018. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Krúdy Gyula válasza:
86%
Most 28 vagyok, és 4. korom óta van pillangókésem. Kimondottan csak táborozáskor használtam. Mindenki szenvedett a konzervekkel, meg a kenőmájassal. A zsemle kettévágásáról nem is beszélve. Attól mert valaki gyerek még nem kell félteni főleg a mai világban. Nevelés kérdése. A félelem mondjuk szerintem is jogos. Ha van 1-2 idióta a csoportba akiket a szüleik elhanyagoltak azok már épp elegek ahhoz, hogy baj legyen.
2018. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem satoros taborba mennek.rendes hazakban alszanak,van kulon etkezo epulet,konyhaval,evoeszkozokkel.

Az,hogy egyszer sutnek szalonnat es arra kell nyarsat csinalni az egy dolog.azt gondolom azt a szervezok feladata elore elkesziteni,vagy ott biztositani arra a rovid idore mindenkinek bicskat(vagy barmi mas eszkozt a feladathoz)es utana osszeszedni.tehat a gyerekeknel ne legyen a nap 24 orajaban bicska....

Azt hiszem felhivom a szervezoket(palyazaton nyert az iskola,nem ismerem a szervezoket,kiseroket sem)

2018. jún. 13. 09:48
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Adnék neki, de előtte itthon megtanítanám, hog használhatja belesetmentesen, mit tegyen, ha gáz van, és a lelkére kötném, hogy vigyázzon rá.


Nem fogják leszúrni a fiadat, meg egymást, néha kimondottan jól jön egy bicska, pl. gondolom nem egész nap a házban ülnek, mivel sport-tábor. :)

2018. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

régen a gyerekeknél alap volt a bicska.

igaz a mai helikoper szülők a szétől is óvják szegény kicsikéjüket

2018. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!