Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Apukámtól kirándulást kaptam születésnapomra. Mondta menjek el bármelyik barátnömmel. ( persze csak az enyémet fizeti). Az az igazság hogy vannak barátnöim de ilyen drága utat nem tudnak kifizetni. Anyukámmal baráti kapcsolatban vagyok és eljönne velem. De apukám nemtudom mit fog mondani. Elváltak és nincsenek jóban. Apukam fizeti az utat hogy barátnökkel szórakozzak erre én anyukammal megyek. Felek megmondja akkor fizesse anyukam ha mar vele megyek
2018. jún. 19. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt spukádnak magyarázd el rendesen, nyilván nem várhatja el, hogy egy barátnőt elhívsz és mindent ő magának fizessen ki.
2018. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal nem tudsz menni? Ha nem, akkor esélyesebb, hogy anyukád esetleg ki tudja fizetni a saját részét, ha vele mész el, mint egy barátnő, bár ez is egy picit kényszerhelyzet. Jó lenne tudni, hány éves vagy, fiú/lány, milyen típusú kirándulás.
2018. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyukammal baratnoi a viszony az az igazság:) bulizni is elmegyek simán vele stb:) 20 eves vagyok. Anyukam 38:)
2018. jún. 19. 20:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Tengerhez keszulunk. Este csajos koktelozasok stb:) anyukam termeszetesen a sajat reszet allja. En meg ezt ajandekba kaptam aputol hogy valaszthatok amit szeretnek fizeti.
2018. jún. 19. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Most ezt nem egészen értem. Tehát nem nyaralást kaptál, hanem te választottad, hogy fizesse az utat? Akkor gondolom tudtad, hogy a barátnőid nem engedhetnek meg maguknak ilyen drága nyaralást.
2018. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj anyukáddal. Főleg ha nincsenek jóban. Ha senki sincs aki veled menne menj apukáddal. Ha ő nem ér rá, mondd el neki, hogy a többieknek erre nincs pénzük, és inkább olyan útra mennél ami fele ennyibe kerül, és akkor valaki veled tud menni.

Ha anyukáddal élsz miért anyukáddal mész nyaralni? végre kicsit kiszakadsz anyukád mellől, ő is tud pihenni, meg te is. egész évben látjátok egymást, nem?

2018. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is elváltak a szüleim, apukámmal élek és nincsenek jóban, de mivel értelmes felnőtt ember, akinek fontos a lánya, ha ebben a szituban elmagyarázom neki, hogy egy barátnőmnek sincs pénze egy ilyen útra és anyu eljönne velem elfogadná szerintem. Tudod miért? Mert ezt adja ajándéknak és ha megígérte, be is kell tartsa. Ha pedig mégsem ért egyet, adjon olyan ajándékot, ami megvalósítható.
2018. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!