Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a lányomnak?

Hogy mondjam el a lányomnak?

Figyelt kérdés
Hogyan világosítsam fel a lányomat?A párommal már sokat gondolkodtunk rajta de nem jutottunk semmire.Ötletek?

2017. aug. 8. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem többet tud, mit sejted, szóval csak lazán.
2017. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha kamasz akkor jo esellyel mar tul van nehany szexen.
2017. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12éves...
2017. aug. 8. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Rövidesen menstruálni fog, iparkodj. Szerintem ezt először is négyszemközt kéne intézni. Kérdezz rá hogy a fiúkkal mi a helyzet? Aztán nincs mese belekezdesz az öleléstől a puszin-csókon át egészen az orális szexig, orgazmusig. Furcsa lesz, lehet hogy még tiltakozni is fog(a fiam azt mondta hogy őt nem érdeklik az ilyen felnőtt dolgok) de ha már elkezdted végig kell csinálni. Sok sikert!
2017. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 8. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor jött meg először...igyekezz! Valószínűleg az iskolában már megtartotta amúgy a védőnő.
2017. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbik lányom alig múlt 10, kisebbik pedig 11, amikor megjött nekik.

Kicsit előbb nem ártott volna... Suliban már biztosan volt ilyen felvilágosító órájuk. Esetleg próbálj erről közelíteni, rákérdezni, hogy volt-e már ilyen (ha eddig nem mondta). Ha volt, akkor megkérdezheted, hogy miket mondtak ott el, van-e olyan amit nem értett pontosan, amiről még lenne kérdése, de ott nem akarta/merte feltenni. Ha kérdez, válaszolj egyszerűen, érthetően, de nem köntörfalazva, csak az igazat.

Nem kell neki nagy feneket keríteni; célszerűbb, ha te beszélsz vele. Nem kiselőadás kell, hanem beszélgetés.

2017. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen én már teljesen fel voltam vilagosulva, innen-onnan megvoltak az információk... Lehet többet tud a lányod, mint gondolnád...
2017. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennyi idősen a nagy már tudott nagyvonalakban mindent, a kicsi most 9, vele is beszéltünk már a fontos dolgokról: menstruáció, hogy születik a gyerek, stb.


Szerintem 12 évesen picit elkéstetek.


A helyedben megkérdezném először őt, mondja el, hogy mit tud a dologról. Aztán közben tudtok beszélgetni. Főleg arra figyelj, hogy téves információ ne maradjon! Kislány esetében különösen fontos, hogy mindennel tisztában legyen, mert bizony ő esik teherbe!


Arra én külön kitértem a gyerekeimnél, hogy ha bármi kérdése van, kérdezzen bátran!

És nagyon fontos, hogy interneten milyen oldalon talál HITELES információkat! Csak gondolj bele, itt a gyakorin micsoda baromságokat tudnak írni egyesek!

Ma már ez elengedhetetlen, hogy ki tudja szűrni, hogy hol kap megfelelő válaszokat, és hol vannak butaságok, hazugságok, stb.


Pl. ilyenről, hogy mennyire biztonságos a megszakításos közösülés, és hasonlók.

2017. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!