Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vonzódik a lányom a...

Miért vonzódik a lányom a rossz fiúk után?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bajban vagyok. Van egy lassan 15 éves lányom, most volt nyolcadikos. Kicsi kora óta edzésekre jár, úszik, táncol 10 éve, érdeklődik a színészet iránt, motivációs könyveket olvas, nem cigizik, nem iszik, ez utóbbi annyira nem, hogy még családi ünnepeken sem hajlandó, pedig megengedném neki, sőt kínálom is, nyugodtan koccinthat. Kb.fél éve elkezdett sokat messengerezni, azt mondja a barátnőivel, ami nagy részben igaz is. Ő nem tudja, hogy én tudom a jelszavát, és időnként belenézek a levelezéseibe. Ezt magam sem tudom miért teszem, van egy 20 éves fiam is, nála soha eszembe sem jutott volna ilyen, nagyon rendes barátnője van. Szóval a lányomnak sokan udvarolgatna, és van egy hetedikes srác, aki cigizik, ebnergiaitalsz iszik, csúnyán beszél, és hemzsegnek körülötte a lányok. És ő addig-addig írogatott neki, hogy szerelmes belé, amíg azt válaszolta rá, hogy oké, járjanak.

Láttam, amikor írta a lányom a barátnőjének, hogy nem érti mi tetszik neki benne, talán az, hogy rossz.

Nekem nem árulja el ezt a fiút, sőt azt mondja neki nem lesz soha cigis barátja. Figyelem a levelezgetéseket, mert sajnos már hazudott is nekem, hogy a barátnőjével találkozik, pedig a fiúval találkozott.

Nem tudom mit tegyek,ha elárulom, hogy tudok mindent, lecseréli a jelszavát, és akkor már ennyire sem fogom tudni mit csinál. Nagyon el vagyok keseredve, azt hittem jó nevelést kapott.

És hányszor elmondja nekem, hogy mennyire örül annak is, hogy a bátyja ilyen rendes lányt választott.

Sok közös családi programunk van, megyünk nyaralni együtt, biciklizni, úszni, jön velem edzésekre fitnesz terembe. Szóval nem tudom hol rontottam el, vége lesz-e ennek a rémálomnak.



2018. júl. 18. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb kamasz lány az ilyen rossz fiúkhoz vonzódik, én is így voltam ezzel, később persze ez változott. Szerintem semmit nem kellene tenned, nem fog attól még cigizni, mert a pasija dohányzik. Amúgy nem túl korrekt tőled, hogy olvasod a messengerét.
2018. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon egyszerű. A fiú körül hemzsegnek a lányok, tehát a lányod szemében ő egy vagány, vonzó, helyes srác. Gondolkozz az ő agyaval. Imponál neki, hogy egy ilyen fiú csapja neki a szelet. Életkori sajátosság, nem rontottal el semmit, próbálj vele beszélgetni, hátha megnyilik neked. Ha elarulod, hogy olvasod az üzeneteit, úgy elveszted a bizalmat, hogy semmit nem fog neked elmondani.
2018. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Ásd el magad. Gusztustalan, hogy kutakodsz utána.

A kamasz lányoknak 90%ban a rossz fiúk tetszenek. Ez teljesen normális. Az, hogy cigizik nem a világ vége.

2018. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden kamaszlány a rossz fiúkat szereti. Aztán az értelmesebbek ebből kinőnek 20-22 éves korukra, néhány átsírt éjszaka után.


Ez egy ilyen dolog.

2018. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szégyellem is magam, amiért elolvasom. Magamat sem értem, azt sem tudom hogyan jutott ez eszembe. Soha nem tettem ilyet, a fiamnál sem, a férjemnél sem. Igazatok van, eláshatom magam. Elárulni semmiképpen nem fogom neki, tudom, hogy akkor vége a bizalomnak.

Azért köszönöm a segítő hozzászólásokat!

2018. júl. 18. 17:46
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez megnyugtat én is a "rosszfiúkra" buktam ennyi idősen. Most 25 vagyok van egy nagyon remek férjem és egy csodaszép 10 hós kisfiam. ☺ Szóval nyugi ki fogja nőni csak ez most izgalmas. Egyszer anyám elolvasta a levelezéseimet úgy 16 lehettem és olyan is volt benne,ami khm 18+, eljátszotta a bizalmam éw még szégyenkeztem is szóval duplán megalázó volt ezt hagyd abba,mert ha rájön egy életre oda a bizalom. Értem,hogy aggódsz,de pár év és felnőtt válik belőle,ha eddig jó nevelést kapott akkor semmi pánik.
2018. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

A lányodban lehet egy "majd én megmutatom, hogy meg tudom változtatni, le tudom szoktatni" érzés. Én inkább a kihívást látom benne, mintsem az érzelmeket. Majd rájön ő is, hogy ez szinte lehetetlen.

Ne aggódj, nem rontottál el semmit! A gyereket hagyd, hogy próbálkozzon és NE olvasd a levelezését!

2018. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem tragikus :) most a rossz fiúkra bukik, ezen nem változtathatsz, nem befolyásolhatod az ízlését.


(Nekem Anyukám annó a naplómat olvasta el. Egy világ tört bennem össze! Ő bíztatott, hogy írjak, hogy idősebb koromban jó lesz olvasgatni. Úgy éreztem ellopta az érzéseimet, gondolataimat.)

2018. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként a rosszfiúk sem lesznek mind ilyenek nagy korukban is.
2018. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi idősen még rosszfiúkkal van, szexelnek, buliznak, majd később ha gyerek kell, keres egy jól kereső, nyugodt szűz srácot, de az ágyban még az exe fog a szeme előtt lebegni :D
2018. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!