Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

17 lány, édesanyja egyedülálló. A nagyszülei velük élnek. A lányt nem engedik sehova, nem gondoskodnak róla (értsd: néha még kaja sincs otthon) Az anya állandóan pasizik, pedig már nem éppen fiatal, terrorizálja a lányát, minden apróság miatt veszekedik vele, néha meg is üti...


A nagyszülők és az anya is beszűkült látókörű ember, nem engednek semmit a lánynak, és egyáltalán nem kompromisszumképesek...


Hogy lehetne ezen a helyzeten változtatni?


2010. jún. 25. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

van egy ilyen ismerősöm mint te,csak ő 14 éves és az anyja kb.12 éves kora óta "törődik" vele.a munkája meg nem éppen olyan amit egy nő fel mer vállalni.de ez most mindegy.

alegegyszerűbb,hogy elköltözöl valahogy és megprbálsz önálló életet kezdeni.ha meg még nincs pénz rá,vállalj munkát,gyűjts és hidd el a sok szenvedés után lesz valami jó is az életedben.:)

2010. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szenvedő alany nem én vagyok, hanem egy nagyon közeli barátom, szeretnék segíteni de nem tudok :( Reméltem hátha itt kapok valami használható tippet
2010. jún. 26. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
rávenni, hogy kolis legyen vagy családsegítő segítségét kérni vagy mindkettő
2010. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de nem biztos, hogy ami egy tininek abnormális, az valójában az is. Én nem csinálnék semmit.
2010. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell hívni a Gyermekvédelmi Segélyszolgálatot.
2010. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kolesz nem rossz ötlet.ingyen van,csak a kaját kell fizetni.hétvégén meg valahogy kibírja:S
2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyámhatóság. 18 éves koráig állami gondozás, nevelőszülők. Jobb körülmények közt is lehetne és még otthonteremtésit is kapna, ami nem kevés pénz.
2010. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!