Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tud tenni a barátnőm ha...

Mit tud tenni a barátnőm ha az anyja úgy bánik vele ahogy még egy kutyával sem lenne szabad. Turkál a holmiai közt és folyton üvöltözik vele a semmiért. Mit tud ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Jah...és elküldte szegény lányt valamilyen faluba,miközben Budapesten van az iskolája.
2010. ápr. 7. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
hát ez aggasztó!küldd el a lányt + az anyját a joshi baratba
2010. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Most ez így felelőtlenül hangzik,de ha velem bánna így az anyám én lelépnék.Szerintem még egy intézet is néha jobb mint ha mindennap agyon stresszelnek és idegrohamom vn.egyik brtnm ismerőse 14 évesen lelépett otthonról és talált 500000-et[nm vicc,szerecséje volt]és lelépett horváthországba mert ott voltak ismerősei.Azóta helyrejött az élete.Másik brtnm ugyanilyen helyzetben volt 2hete.anyja elment dolgozni külföldre,és az anyabrtnjére bízta a lányt.Ő is kutatott a cuccai között és talált nála cigit erre felpofozta[amikor ehhez nem volt joga,mert még az anyja se ütötte]pedig csak kipróbálta a cigit és maradt nála egy szál.ELőtte meg ugráltatta,hogy mosogasson meg segítsen neki ekkor akkor és amikor végre gépezhetne akkor is ugyanez,persze az ő fia[anyjabrtnjéé]egészdélután lazsálhat és unalmában aztse tudja mit csináljon,de a csaj meg ugráljon nki[a nőnek].
2010. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

sztem a mónika show jobb lenne...

egyébként az tuti h bolond az az anya

2010. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a barátnőd?
2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

17:47

Sajnos megszűnik a máuniká só :(

2010. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne küldjétek már őket a médiába, nyomik, max annyi, h leégetik magukat az egész világ előtt. Ha anyukám ien lenne, lehet h én is lépnék...am apukája nincs a barátnődnek?
2010. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

TE JÓ ÉG!!:o

Hogy lehet egy gyereket arra bíztatni,hogy lépjen le??!!


Hány éves a barátnőd?Apuka hol van?Más közeli rokon?

Testvére van??Egyébként sajnáloma dolgot ha válaszolsz

akkor megpróbálok már ötlettel segíteni.:( :)

2010. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm hogy próbáltok neki segíteni...

Kérdéseitekre válaszaim:-az apukája lelépett kiskorában,14 éves,és nincs hova mennie mivel nincs több családtagja illetve ők uyganolyanok mint az anyja.

Tehát mivel nincs hova mennie,ezért a lelépés terv nem fog bejönni.És nem hülye nem megy emiatt a TV-be,ráadásul az anyja sem menne el,mivel a 2 hónapos húgára kell vigyáznia.És ha esetleg valaki tud valamilyen erre szakosodott segélyvonalat amit feltudna hívni...már az is nagy segítség lenne

2010. ápr. 11. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy mia száma,de van ilyen kék vonal,ahol pont ez a korosztály bármit elmondhat a vonal másik végén lévő félnek és ő próbál segíteni.

a szám ha jól tudom akkor ingyenes.:)szerintem keress rá guglin:)

2010. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
a kék vonal talán jó ötlet, télleg ingyenes, de a számot sajnos nem tudom
2010. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!