Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiam mégis honnan...

Kamasz fiam mégis honnan szerez pénzt cigire?

Figyelt kérdés

17 éves, 1 éve jöttem rá hogy cigizik. Fél éve raktam össze a képet, hogy az ebédpénzén mindig olcsóbb kaját vesz, így minden nap félre tudott tenni annyit, hogy vegyen heti 1 dobozt.


Azóta nem kap zsebpénzt, minden nap csomagolok neki szendvicset...


Semmi zsebpénze nincs, a tárcájában sincs semmi pénz. Én és az apja sem adunk neki, a mi tárcánkból sem vesz ki mert az feltűnnek. Hét végén mégis mikor takarítottam volt egy csomag cigi a kabát zsebében és egy a fiókjában. Nem tudja hogy megtaláltam, nem szóltam neki. Minden nap érezni rajta hogy cigizett, de azt mondta pénzt nem ad ki rá mert nincs neki, de ő ingyen szerzi..



2018. nov. 15. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátaitól esetleg? Vagy ha eladta valamilyen cuccát, vagy ruháját, vagy bármilyét, abból tud szerezni pénzt esetleg, de csak tippelgetek :/
2018. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én a közeli éjjel nappaliban ingyen kaptam mert bejöttem a eladónak.😅 Nem tudom,de a tiltás nem megoldás,látod. Inkább mondja el,őszintén,mint,hogy hazudjon. Az is lehet,ha nem tiltod kevesebbet szív,és el is felejti majd. Pl ha okos az is lehet,h megír pár leckét,stb ezért cserébe.
2018. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Rég volt, 20 éve, nem vagyok rá büszke , de én bevittem az antikváriumba otthonról pár könyvünket hogy tudjak venni Big Mac- et!

Több hónapig is , de annyi könyvünk volt otthon ,,hogy sosem vették észre. Ja , meg egyszer eladtam egy farmeromat az egyik osztálytársamnak. Lehet nálatok is valamit árul a fiad, 17 évesen már majdnem felnőtt, én amikor ezeket csináltam 13- 14 voltam.

2018. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kaja helyett vettem cigit. :D


Ahhoz elég drága azért szerintem manapság egy doboz cigi, hogy csak úgy ingyen kapja valakitől állandóan. Valószínűbb, hogy valami szívességet tesz meg érte, eladogatja a régebbi holmijait, vagy kisebb munkákat vállal és végez el.

2018. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
71%
Vannak helyek ahol hozza lehet jutni olcsobban is. 2 eve cigizek, anyukam tud rola de mivel keresztanyukam eleg szigoru es maradi gondolkodasu igy dugiban kell csinalnom. (Valasa miatt most velunk el) En ismeroseimtol "kapom" mindig szalankent, es igy joval olcsobb. Szerintem tiltani semmikepp ne tilts neki, mert ha raszokott ez egy fuggoseg, es ha tiltod ha nem nem fog tudni leszokni rola csak ugy. Ha meg elveszed tole, a hianya miatt baja is lehet belole. Inkabb beszelj vele szerintem 17/L
2018. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kopasy válasza:
100%

Lehet hogy a szendvicseit eladja a suliban és nem eszik semmit.

Szegény talán 1 hét alatt összeszed 1 doboz cigi árát.

Én odaadnàm a zsebpénzét és ossza be.

Tiltástól nem fogja abba hagyni, talán még rosszba is keveredik, még nem fog bízni bennetek.

2018. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy manapság miért annyira meglepő, hogy a gyerek cigizik.

19 vagyok én az elmúlt 5 évbe összesen szívtam el 6 szálat és az elég volt nekem.

De a szüleim mindíg azt mondták, ha elkezdem inkább szóljak és akkor adnak rá, mert az sokkal rosszabb ha tiltani próbálják.

Én is ezt fogom a saját gyerekemmel csinálni, inkább tudja azt, hogy nekem tud szólni róla és van egy biztos támasza, minthogy valaki mástól tudjam meg, hogy cigizik.

Még rgy valami, tudom, hogy szégyen, de van két srác akinek meg én megyek be cigiér a boltba.

Lehet, hogy neki is van egy srác aki veszi neki.

2018. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jól feljődő jointbolt lepattanóból fedezi a jó cigi költségét.
2018. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok

végülis a cigiről ugyan nem szokott le

de minek is neki pénz, majd szerez ahogy tud

végülis az életre neveled ezzel

főleg a mai magyar rendszerben

hogyan legyen kastélyunk havi fizetésből

2018. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!