Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor engednétek el a kamasz...

Mikor engednétek el a kamasz lányotokat bulizni? Én szivem szerint soha de mégis meddig lehet húzni halasztani?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Te mikor voltal eloszor?

Sokaig nem hizhatod mivel sok fiatal mar koran jarnak

2016. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

En jartam a 90-es evekben, 16 evesen.


Lanyom is 16, nem erdeklik a bulik. En normalis helyre engednem.

2016. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A gimiben engem sem engedtek el sehova.

Nem is nagyon kívánkoztam, de egyszer-kétszer szívesen elmentem volna, és megmaradt a tüske, hogy SOHA nem engedtek:(

Mivel minden gyerek más, nehéz lenne korhoz kötni. A helytől, a társaságtól is függ. Amikor már megbízom benne, hogy képes adott helyzetben felelősségteljesen dönteni.

2016. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Eszembe jut nekem is hogy én mikor mentem el először a barátaimmal,emlékszem hogy hajnal 2ig voltam el engedve 14-15éves voltam.
2016. okt. 22. 10:19
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha megbízható, normális társaságban van, és kulturált helyre mennek, akkor 16 évesen miért ne?

Fiatalabb a legtöbb helyre nem is mehet.

Max ahhoz ragaszkodnék, hogy pl. 2-kor én hozom őket haza. Én jobban féltem attól, hogy este út közben történik valami, vagy beül egy részeg haver kocsijába, mint magától a bulizástól.

Fiatal, valamikor élnie kell.

2016. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen mentem "ki" először,nem buliba csak úgy lógtunk. Kis falu mindenki ismer mindenkit este 10-ig volt kimenőm. Aztán minden évven egy órával tovább. 16 évesen éjfélig,akkor voltam először igazi buliban. Addig csak a kocsma teraszán beszélgettünk,vagy biliárdoztunk stb.
2016. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem 15 évesen már engedtek, barátnőimet nem. Ők "nálam aludtak". Egyszer-egyszer előfordult, hogy valahova nem engedtek el. Szerintem bezárni nem lehet, meg kell beszélni, hogy hova mehet és hova nem, mit csinálhat és mit nem.
2016. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2016. okt. 22. 11:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy barátnőm akit gimis korában szó szerint sehova nem engedtek el a szülei pl. buli vagy ilyesmi helyre. Tök sz** volt neki, mert mi azért el szoktunk járni néha. De ő volt az a lány akinek először lett barátja, egy 32 éves férfi, akiről a szülei nem is tudtak! Szóval a nagy tiltás azt eredményezi hogy a lánynak trükközni kell és nem tud őszinte lenni a szüleihez. Utána 18 évesen egyetemre ment és kollégista lett, ott már ugye a szülei nem tudtak beleszólni h mikor megy bulizni és hova.

Én legkésőbb 16 évesen elengedném bulizni, ne akard burokban tartani a lányod mert ellenkezőleg fog elsülni.

2016. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

15 évesen voltam először, éjfélre otthon kellett lennem.

Mondjuk ez Komáromban volt, nem volt ilyen nagyin csúnya világ, nem nagyon szórtak a lányok italába semmit, nem is lett soha semmi bajunk, max becsíptünk egy kicsit.

Azóta fővárosban élő 2 lányos anyaként fogalmam sincs, mikor engedjem majd, ha oda jutunk, még kicsik.

30/N

2016. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!