Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy világosítsam fel a...

Hogy világosítsam fel a menstruációról ha nem akarja?

Figyelt kérdés

Tesóm 11 éves. Apukánkkal élünk és vele biztos hogy nem fog erről beszélni.

20L


2018. nov. 17. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki könyvet a témában. Vannak lazább hangvételű könyvek is, amiben nem csak a "kényes" témák vannak, hanem öltözködés, barátkozás, stb is. Így talán kevésbé érzi cikinek elolvasni.

Ha kérdése van, beszéljétek meg.

2018. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Befogja a fülét vagy mi?

Az én lányomnak 11 évesen jött meg, de ő már mindent tudott, még így is megijedt és sírt.Mivel nekem 10 évesen jött meg, így 10 éves korától mindig volt betét és váltó bugyi az iskolatáskájában.

Pedig erről beszélni kell, elkerülhetetlen.

Suliban volt már róla szó?

A könyv is jó lehet ha ennyire cikinek érzi.

2018. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

A suliban szólj az ofőnek. A védőnő\ofő vagy tartson előadást vagy adjon egy tájékoztató könyvet.

De ilyenkor már szoktak nekik tartani, nem lehet, hogy azért nem érdekli tőled?

2018. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. zavarban voltam és ezért tiltakoztam.


Anyukám vett könyveket, nem hozta oda, higy tessék ezt neked vettem, hanem letette olyan helyre ahol látom. Amikor egyedül voltam otthon olvastam. A kérdéseimmel mindig fordulhattam hozza.

2018. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet egy könyv ebben a témában. Már abban a korban van, amikor megjöhet neki, úgyhogy nem árt felkészíteni.

Ennyi idősen én is cikinek éreztem erről bárkivel is beszélni, de az otthon lévő könyveket titokban nézegettem. Most meg már egyáltalán nem érzem cikinek.

2018. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem vegyél egy könyvey, és "véletlenül„ hagyd valami feltünö helyen.

Bocsánat, a telefonom nem ír hosszú öt és üt.

2018. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!