Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen könyvet...

Kamaszok, milyen könyvet olvastok szívesen, milyen filmet néztek, zenét hallgattok? Színház? Mi érdekel titeket?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Olvasni nem nagyon szeretek és nagyon ritkán szoktam. Tudom, hogy ez nem jó és gyakrabban kéne, mert az olvasás hasznos, de nekem valahogy nem megy. Ha elkezdek olvasni, az 10 percig tart, utána becsukom a könyvet, félbehagyom, majd csak áll a könyvespolcon. Kötelező olvasmányokat utálom. Amit eddig ténylegesen kiolvastam, ráadásul gyorsan és tetszett is, az a Szent Johanna gimi és a Hűvösvölgyi suli volt. A hétköznapi témájú könyveket szeretem.


Film terén leginkább a vígjátékokat szeretem. Horrort még soha nem láttam, pedig elég kedvelt a kamaszok körében. Nem nézek akciófilmeket sem, fantasy filmeket sem, sírós filmeket sem. Itt is az igaz, ami a könyvekre, hogy jobban szeretem, ha egy filmnek hétköznapi témája van. Szeretem, ha egy film könnyed, vicces és érdekes. A romantikus filmeket is szeretem.


Színházba szívesen járok, de nem szoktam olyan gyakran színházba menni, csak évi 1-2 alkalommal általában.


Zenéből popot hallgatok leginkább. Angol nyelvűeket, mostanában nagyon sok latinos, spanyol nyelvű pop zenét hallgatok, magyart nem nagyon, mert csak pár magyar szám van, ami tetszik.

2018. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális témájú könyveket,filmeket nézek.Jelenleg a szex érdekel a legjobban engem.Mostanában csak erre a dologra tudok gondolni.
2018. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A második válaszolónak ajánlok néhány könyvet: Apollinaire Tizenegyezer vesszőcsapás, John Updike Párok, Longosz Daphnisz és Chloé, D.H. Lawrence: Lady Chatterley szeretője. Oscar Wilde Teleny.
2018. dec. 15. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 15,5 évesem alternatív rockot hallgat, Panic at the disco, zayed wolf v ilyesmi, ezek nekem is bejönnek.

Olvasni fantasy-t szokott.

Filmet nem annyira tudom, a romantikusat, horrort es thrillert viszont nem szereti.

2018. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Minden kamasz más és más. Én például nagyon szeretem az irodalmat, a művészeteket és a sminkelést. Mostanában lettem nagyon válogatós zene téren, az elmúlt időben leginkább a nyolcvanas évekbeli slágereket hallgatom rongyosra.

Nagyon szeretek színházba járni, művelődni, ha van kedvem és időm, akkor rengeteget tudok olvasni.

Remélem tudtam segíteni:) oh, és tizenöt éves vagyok

2018. dec. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 popeszku válasza:
Azért Apollinaire műve kissé túlmutat az egyszerű,de még a perverzebb szexen is...
2018. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én imádok olvasni, kiskorom óta egy könyvmoly vagyok:33 Szoktam kortárs szépirodalmat is olvasni, illetve szeretem a klasszikusokat is, pl. Shakespeare-t, Dosztojevszkijt, valamint verseket is szeretek olvasni. Azon belül szimbolista szerzőket kedvelem, pl. Rimbaud-t.


Nagyon imádom a filmművészetet is, eléggé sokféle filmet megnézek és szeretek, az elvont,allegorikus filmektől kezdve egy lightos, nem túl realisztikus, szórakoztató filmig szinte mindent. Kedvenceim közé tartoznak Lars von Trier és Tarantino művei.


Zenét illetően is változatos az ízlésem, leginkább metált hallgatok, ilyen ütősebb hiphopot v rappet, ami többnyire depressziós (pl.: Lil Pepp, Ghostemane- fogalmam sincs a meghatározásról :(). Metálból is nagyon sokféle alműfajt szeretem, főleg a black és a death metált. De bírom az elektronikus zenét, a rave-et, a technót is, valamint a komolyzenét is. Mostanság a Hattyúk tavát hallgattam ronggyá.


Színházba is szoktam menni, van bérletem :3 Nagyon érdekel a drámairodalom és a színjátszás. Mindig egy érdekes tapasztalat. Szeretem a színdarabokat, akár egy klasszikust, akár egy kortársat dolgoznak fel, az operát, illetve a balettot is. Az operettel lehet kikergetni a világból :"DDD Annak nem én vagyok a célközönsége.


S engem nagyon sokminden érdekel, a felsoroltak mellett a természettudományok is, főleg a biológia, társadalomtudományok,az állatok, imádom is őket, illetve a műszaki dolgok is valamelyest. Szoktam gamelni is, és felhasználói szinten akarom ismerni a technológiai újdonságokat, hogy én hogyan használhatom ezeket, hogyan működnek.


19/L

2018. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!