Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne a legnormálisabb...

Mi lenne a legnormálisabb reakció tőlem?

Figyelt kérdés
Ma véletlen megláttam, ahogy a 17 éves lányom egy 20évvel idősebb férfival romantikázik... a pasas velem egyidős... jó kapcsolatban vagyok a lányommal, mondta hogy van valakije, és be is mutatná 2 hét múlva. Hát most egy kicsit ledöbbentem. A férjem 2 éve halt meg balesetben, ez apakomplexus lenne?! Akadjak ki? Tiltsam? Engedjem? Totál kivagyok...
2019. febr. 23. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, mit csinálsz, egy 17 éves meg fogja oldani a találkákat.

Nem kell kiakadni, a mai világban, ahol az apák leszarják a lányaikat, nagyon sok lány apakomplexusos. Én is az voltam, és a lányrokonomnak is 30 évvel öregebb pasija volt 20 éves fejjel.

2019. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg apakomplexus.

Ha látványosan kiakadsz és tiltod, egyvalamit biztos elérsz: hogy megromlik a viszonyod a lányoddal. Akár az is kijöhet belőle, hogy a 18-dik szülinapja után azonnal a férfihoz költözik, és utána a mobilját se veszi fel, ha te hívod.

Ugye ezt te sem akarod?????

Én azt mondom: legyél pozitívan semleges. Lányod be akarja mutatni nemsokára? Mutassa be! Fogadd kedvesen, próbáld megismerni, milyen ember. Utána pedig már ennek alapján ítéld meg.

A lányoddal normálisan beszélgess el. Ne kérd számon, inkább csak próbáld megérteni, mi miatt szeretett bele ebbe a férfiba. Egészen más, ha az mondja, hogy azért, mert segítőkész, megértő, jó humorú, mintha azt mondaná, hogy sok pénze van és jó kocsija.

Megértem, hogy szülőként nem ilyen párt álmodtál a lányodnak, de egyrészt ebbe nem lehet beleszólni, másrészt ha fenntartod a normális viszonyt a lányoddal, akkor több esélyed van arra, hogy reális maradjon a gondolkodása. Ha középiskola után pl. egyetemre megy, akkor még annyi minden fog történni vele, csöppet sem biztos, hogy ez a férfi lesz a végleges párja.

De az is lehet, hogy ő lesz a végleges, és szeretetben fognak élni, gyerekeik lesznek, akiket együtt fognak felnevelni.

Mindez inkább múlik azon, hogy milyen emberek a lányod és a férfi, mint hogy mekkora a korkülönbség köztük.

2019. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én beleestem ebbe a hibába, 17 évesen egy 16 évvel idősebb barátom volt.

Hálás vagyok a szüleimnek, hogy nem tiltottak, nem akadtak ki. Nem mondom hogy örültek, de nagyrészt elfogadták.

Több mint három évig voltunk együtt, és magamtól jöttem rá hogy nekem nem ez kell.

Azóta már boldog házasságban élek.

2019. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges tiltani. Az ilyen kapcsolatok általában amúgysem tartanak sokáig. Lehet már jövő héten, de lehet 3 év múlva, de szinte biztos, hogy rájön a lány, hogy nem illenek össze. Aztán persze, lehet életük végéig együtt maradnak, de az kib@@@ottul ritka.

16/L

2019. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szinten apakomplexusom volt, 24 ill 20 évvel idősebb parom volt. Előbb utóbb magától rajon az ember hogy ez hosszútávon nem működik...

Ne tiltsd és ne kezdj vele vitaba, hagyd hogy bemutassa - ha ráhagyod, hamarabb fog véget érni mert azert neki is kinos lesz "apukaval" menni korosztálybeli tarsaságba...

2019. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gáz az, hogy nagyvonalakban ismerem a fickót, és az az iggmazság, hogy nekem is bejött😂😂 hát most várom hogy beszéljen róla...
2019. febr. 25. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy apakomplexus, hagyják már. Valószínűleg simán csak SugarDaddyt akar csak lányod. Mi az a SugarDaddy? Rendszerint idősebb pasi, aki anyagilag támogatja őt szexért cserébe. Szó sincs ilyen esetben érzelmekről, lényegében prosti lesz ilyenkor a lány.
2019. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!