Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti erre hogy reagálnát...

Szülők, ti erre hogy reagálnátok? Mit tegyek, ha borzasztó bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Egyre közelebbi a kapcsolatom egy nálam idősebb férfivel és erről senkinek nem beszéltem. Viszont a hétvégén a segítségére volt szükségem és csak neki tudtam szólni. Azonnal segített, órákon át vezetett éjszaka miattam.

Tegnap meglátott minket valaki együtt és nem szeretném, hogy a szüleim halljanak bármit is, bűntudatom van, mert eddig mindenben őszinte voltam velük.


Ti hogy reagálnátok, ha a lányotok egy nála idősebb férfival lenne együtt?

17L



2014. jan. 21. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyivel időseb...
2014. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-szer annyi idős, mint én.
2014. jan. 21. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En 21 voltam, amikor osszejottem egy idosebb ferfivel. Egy ideig titkoltuk, majd persze elmondtam. 8 evig voltunk egyutt. Anyukam utana elmondta, hogy apu nem igazan orult, de mivel engem meg szeretnek, igy ezt nem mutattak ki. Nem konnyu szitu amugy. Azota en is anyuka vagyok, es huuu de nem orulnek, ha a lanyom idosebb pasival kavarna. Tobb okbol is, de ez most nem kerdes. De reagalni azt hiszem ugy reagalnek, mint az en szuleim. A lanyom erdekeben. Idovel o is ra fog jonni, hogy nem igazan vezet sehova egy ilyen kapcsolat, ha papolnek rola neki, "csakazertis" vele lenne.


Tudom hogy most meg te sem igy latod, ahogy leirtam. De tudom, hogy mirol beszelek ;)

2014. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, de az biztos, hogy nem orditanam le a fejet hanem megertenem hisz en is voltam fiatal, de mindenkeppen leulnek es elbeszelgetnek vele mivel egy szulonek tobb tapasztalata van elmagyaraznam, hogy egy ilyen kapcsolat az elejen barmennyire is mesesnek tunik keves eselye van, hogy hosszutavu lesz.

De ez csak az en velemenyem!

2014. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna a szituációban azon kívül, hogy ezt eddig eltitkoltad, hogy amikor a hétvégén segítségre volt szükséged, akkor is inkább neki szóltál. Ugyan én még nem vagyok szülő, de tudom, hogy ha arra kérném a szüleimet, hogy mindent hagyjanak ott, ahogy épp van, és utazzák keresztül akár a fél világot, azonnal megtennék. Ha a jövőben az én lányom nem számítana ennyire a támogatásomra és segítségemre, nagyon elkeserednék.
2014. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha te szádból hallják, és nem mástól. Én ismerek egy párt. A lány 17 és a fiú 26, eleinte nyilvánosan jártak, de a szülei a lánynak nagy perpatvar közepette megtiltották ezt a románcot. Azóta, vagyis 4 éve titokban járnak. De tudom, hogy a lányt viszont bántja hogy hazudik, de szeretik egymást... hát a lényeg hogy te mondd el nekik, aztán majd vagy jól reagálják le, vagy rosszul.
2014. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mostanában miért lett divat az apakomplexus? Jó, nem akarok leszólni senkit, mert nem tisztem, de engem zavar, hogy manapság nagyon sok fiatal lánynak sokkal idősebb férfi kell. Nem egy korombeli lányt ismerek, aki olyan pasival van együtt, akinek már van gyereke (egy rosszul végződött házasságból pl.) és mégis úgy gondoljátok, hogy vele jó lesz. Azt megértem, hogy a "páva" gyerekeket kerülitek (bár van akinek az jön be), de vannak azért még normálisak a fiatal srácok között. Vagy mi is várjunk, amíg 30 évesek leszünk, két gyerekkel, hogy bejöjjünk a lányoknak?

Bocs az OFF miatt, de ez tényleg zavar. 19/F

2014. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!