Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lábom ha leborotválom a...

A lábom ha leborotválom a szőrt akkor is borostás. Nem érezni ha végig simítom a kezem csak látszik, hogy fekete pontok vannak a lábamon és nem tudok vele mit csinálni. Valakinek nincs valami ötlete?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Elmész kozmetikushoz kigyantáztatni.Gyökerestől kijön és nem lesz borostás.Ilyen egyszerű.
2010. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
ne borotválj, inkább epilálj. ok h fáj de idö után már nem
2010. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Én is ezt tapasztalom, amióta az új Venus Embrace borotvát használom! Hiába 5 pengés nagyon sz@r, és le sem szedi rendesen!

Esetleg válts egy másik fajtára, hátha jobban borotvál!

Az epitől csak benő a szőr! A gyanta jó csak ki kell növeszteni a szőrt hozzá, és az most nyáron problémás!

2010. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

gyantát nem akarom kipróbálni majd csak télen akkor nem olyan feltűnő ha kicsit kinő a szőr, borotvát már vagy 6 félét próbáltam és még egyikse volt jó.


az epilátorhoz kb. milyen hosszúnak kell lenni a szőrnek?


köszi a válaszokat

2010. júl. 3. 18:00
 5/11 anonim válasza:
52%
Gyantát használj,az a leghatékonyabb!
2010. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%
Tudtommal az epilátorhoz kb. 3mm-esnek kell lennie a szőrnek :)
2010. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 3. 23:12
 8/11 anonim válasza:
58%

Ennek semmi köze a borotvához. Le van írva, hogy nem érezni,hogy szúr, csak látszik.


Nyilván azért van, mert sötét a szőröd, és vastagszálú. Epilátor, vagy gyanta... Az tövestől tépi ki, nem látszik... (Bár én attól kipöttyösödtem.)

2010. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is letszodnak a ,,lyukak" a pottyok a labamon miutan lavagom, az a szornek a helye:)
2010. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van ez előttem kettővel szólónak. tök mindegy, hogy milyen borotvát próvál, a szőr hagymája akkor is látszani fog, mivel e borotve azt nem szedi ki. Ha ennyire zavar, tényleg csak a gyanta, vagy az epillátor segít, mert a tövestől szedi ki....
2010. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!